Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Voluntar SMURD

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
AndreiKMKL

AndreiKMKL

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 05.11.2020
Salut! Am nevoie de câteva informații despre voluntariatul la SMURD. Ce cursuri trebuie urmate și dacă primești ceva bănuți pentru asta, cât mai multe informații mi-ar fi de folos.

#2
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014

 AndreiKMKL, on 24 ianuarie 2021 - 00:15, said:

voluntariatul la SMURD [...] dacă primești ceva bănuți pentru asta

pe mine ma zgarie la ochi combinatia asta

#3
Suno

Suno

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 506
  • Înscris: 10.04.2011
Voluntariat plătit? Dacă te angajezi vei fi plătit si vei avea satisfacția în afara orelor de munca plătite, sa muncești suplimentar ca ”voluntar”.....

#4
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Munca nu e chiar degeaba.Se poate adauga in CV stadiul de voluntariat. Uneori se tine seama de el. Au mai fost discutii, nu pot spune ca stiu rezultatul, se propunea ca stadiul de voluntariat sa fie asimilat cu rezidenta (posibil sa gresesc aici).

#5
britneysbitch

britneysbitch

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,295
  • Înscris: 06.01.2012
Înainte de COVID depuneai dosar plic cu o cerere de înscriere (fiecare ISU județean are model propriu), un aviz medical și psihologic, plus copie după carte de identitate la ISU din județul tău și te rezolvă ei. Bani nu-s, dar firme de pază (BGS etc) cam de acolo angajează, deci e un avantaj ulterior pe CV Posted Image.

Edited by britneysbitch, 24 January 2021 - 03:44.


#6
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007

 AndreiKMKL, on 24 ianuarie 2021 - 00:15, said:

Salut! Am nevoie de câteva informații despre voluntariatul la SMURD. Ce cursuri trebuie urmate și dacă primești ceva bănuți pentru asta, cât mai multe informații mi-ar fi de folos.
Pai daca esti voluntar primesti doar stima de sine. Inainte de 89 toata tara era voluntara.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate