Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 

Actorul Bogdan Stanoevici a murit

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,047
  • Înscris: 22.09.2013
A murit actorul Bogdan Stanoevici, confirmat cu COVID-19. Avea 62 de ani
https://m.hotnews.ro/stire/24535069

#2
tioopedi

tioopedi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,730
  • Înscris: 01.12.2018

Quote

a ocupat patul de la ATI a unei persoane care a respectat indicatiile medicilor de preventie, dar a fost mai putin norocoasa.
Eu pe golanii astia i-as trece pe o lista a celor care n-au voie in ATI, Incepand cu popa de la Constanta

Quote

Acu doua luni bombardieru asta zicea ca nu poarta masca pt ca e sanatos, ca masca trebuie sa poarte numai aia bolnavi si ca de la masca face herpes si el n-are timp de infectii.


#3
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,502
  • Înscris: 22.12.2015
Dumnezeu sa-l odihneasca.

#4
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,544
  • Înscris: 25.04.2007

View Posttioopedi, on 12 ianuarie 2021 - 17:40, said:

Quote

a ocupat patul de la ATI a unei persoane care a respectat indicatiile medicilor de preventie, dar a fost mai putin norocoasa.
Eu pe golanii astia i-as trece pe o lista a celor care n-au voie in ATI, Incepand cu popa de la Constanta

sosoloanca si ceilalti rahati hauriti oricum ar trebui lasati sa crape singuri, sa nu se auda iar voci ca au fost omorati.

Quote

Acu doua luni bombardieru asta zicea ca nu poarta masca pt ca e sanatos, ca masca trebuie sa poarte numai aia bolnavi si ca de la masca face herpes si el n-are timp de infectii.
Acuma nu o sa mai poarte masca, a scapat.


#5
Mitixo8294

Mitixo8294

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 21.12.2020
Dumnezeul să Ăźl ierte! Pe 22 ianuarie, el ar fi Ăźmplinit 63 de ani!

Edited by Mitixo8294, 12 January 2021 - 18:07.


#6
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011
acum 2 ani am fost la Boeing-Boeing, piesa in care a jucat. bun actor!
Dumnezeu sa-l odihneasca!

#7
rim80

rim80

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,172
  • Înscris: 06.04.2020
Asa-i cand iei in deradere recomandarile medicilor. Pacat, era un tip sociabil, dar vedetismul l-a bagat in pamant.

#8
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,502
  • Înscris: 22.12.2015
A nesocotit forta acestui virus nemilos, a lua in deradere SARS Cov2 inseamna moarte certa daca esti batran si te stii cu sanatatea in pioneze. Stanoevici a aflat pe propria piele, daca purta masca si se proteja probabil ca mai traia cel putin 15 ani.
Tocmai de aceea sunt atat de periculoase elementele dusmanoase de tip Sosoaca, Pascal Iosefina, Olivia Steer, etc...fiindca aberatiile raspandite de asemenea lumpeni pot baga in pamant oameni de valoare, rasati care sunt insa creduli.
Deci, acest biet om este o victima a celor enumerati mai sus, doar unul dintre cei care au fost trimisi in mormant. Solutia ? Zdrobirea brutala a unor asemenea dusmani, capul aplecat si dintii pe bordura ca in China.
Esti vedeta/persoana publica si raspandesti informatii false privind virusul Sars Cov2  & boala Covid 19 ? Puscarie cu executare, bataie si ostracizare vesnica in media. Esti un criminal in ipoteza asta, un Dinca al Covidului.

Edited by doxan, 12 January 2021 - 18:28.


#9
axisborn

axisborn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,272
  • Înscris: 20.11.2020
Umbla vorba ca ar fi luat o bacterie din spital si de acolo i s-a tras, nu de la COVID.
Cine stie cati declarati morti de covid sunt asa.

#10
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,502
  • Înscris: 22.12.2015
Unde umbla vorba asta ? Pe pagina de FB a lui madame Sosoaca ?

#11
axisborn

axisborn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,272
  • Înscris: 20.11.2020

View Postdoxan, on 12 ianuarie 2021 - 18:57, said:

Unde umbla vorba asta ? Pe pagina de FB a lui madame Sosoaca ?

In presa am citit.

#12
Vulpoiul-Jhon

Vulpoiul-Jhon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,456
  • Înscris: 01.03.2016
Deci un fraier in minus? Bai frate, guvidul asta se bate de unul singur cu 8 miliarde de oameni, din care jumatate nu cred ca poate sa-i doboare? Care e scorul la pauza?

#13
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,503
  • Înscris: 02.09.2006

View Postdoxan, on 12 ianuarie 2021 - 18:18, said:

A nesocotit forta acestui virus nemilos, a lua in deradere SARS Cov2 inseamna moarte certa daca esti batran si te stii cu sanatatea in pioneze. Stanoevici a aflat pe propria piele, daca purta masca si se proteja probabil ca mai traia cel putin 15 ani.
Tocmai de aceea sunt atat de periculoase elementele dusmanoase de tip Sosoaca, Pascal Iosefina, Olivia Steer, etc...fiindca aberatiile raspandite de asemenea lumpeni pot baga in pamant oameni de valoare, rasati care sunt insa creduli.
Deci, acest biet om este o victima a celor enumerati mai sus, doar unul dintre cei care au fost trimisi in mormant. Solutia ? Zdrobirea brutala a unor asemenea dusmani, capul aplecat si dintii pe bordura ca in China.
Esti vedeta/persoana publica si raspandesti informatii false privind virusul Sars Cov2  & boala Covid 19 ? Puscarie cu executare, bataie si ostracizare vesnica in media. Esti un criminal in ipoteza asta, un Dinca al Covidului.
Si daca esti doar scriitor de forum, ai voie sa faci propaganda aproape nestingherit?

#14
axisborn

axisborn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,272
  • Înscris: 20.11.2020
A luat nosocomial din spital se pare.
Nu mai bateti atata moneda pe covidul asta ca mai degraba te omoara internarea in spitalele infecte romanesti decat covidul.
La ati e plin acum de bacili rezistenti, iti dai seama.

#15
trandafirdoru

trandafirdoru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,592
  • Înscris: 11.03.2010

View Postaxisborn, on 12 ianuarie 2021 - 19:48, said:

A luat nosocomial din spital se pare.
Nu mai bateti atata moneda pe covidul asta

Asa credea si el, inainte sa ia covid.

#16
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,293
  • Înscris: 12.08.2006

View Postaxisborn, on 12 ianuarie 2021 - 19:48, said:

A luat nosocomial din spital se pare.

A luat nosocomial tratabil daca nu era cu plamanii vraiste dupa covid.

#17
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,502
  • Înscris: 22.12.2015
Eu unul respect Covidul si ma tem de el, am indurat deja 2 saptamani de izolare si nu am de grand sa mai repet experienta asta.
Pe 15 ma vaccinez si o sa port in continuare masca KN95 plus inca una simpla de polipropilena peste.
Nu e de saga cu SARS Cov2, am vazut la mine in clinica fosti covidisti care au venit la Pneumo si mi-au spus ca abia au putut urca scarile pana la etaj.
Oameni relativ tineri la 40-50 de ani, eu in continuare nu am miros la mai mult de o luna de la infectare.
Ii multumesc bunului Dumnezeu ca am ramas doar cu sechele cardiace minore si ca nu am dat la ai mei temutul virus.

Edited by doxan, 12 January 2021 - 21:12.


#18
Vulpoiul-Jhon

Vulpoiul-Jhon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,456
  • Înscris: 01.03.2016

View Postdoxan, on 12 ianuarie 2021 - 21:09, said:

eu in continuare nu am miros la mai mult de o luna de la infectare.
Dupa doua luni am avut miros, dar am ramas cu tuse continua si un sfert din plamanul stang afectat. Actorasul a crezut ca e zmeul zmeilor, dar dee.... guvidul a dat cu el de pamant.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate