Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone
 Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35
 

Problema cu sectiunea "categorii" de stocare dupa "restore prin iTunes"...

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
IDriver

IDriver

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 29.11.2015
Salutare, recent am fost nevoit sa dau restore prin iTunes la iPhone, dupa aceasta etapa am facut si restaurare din backup sa revina totul cum era initial. Ideea este ca, in sectiunea "categorii" din stocare numai apare nimic, desi am incercat tot ce am gasit pe youtube: sa day pe mod avion, sa resetez setarile de retea, sa dau restart si chiar sa ies si sa ma loghez inapoi pe contul de icloud, dar nimic din toate acestea nu functioneaza... Aveti idee cum pot sa remediez aceasta problema ? Ramane asa blocat si numai arata corect categoriile cum afisa inainte!


[ https://i.imgur.com/11qS09L.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
IDriver

IDriver

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 29.11.2015
La mine numai arata pe "categorii" da am spus bine... in mod normal acolo arata pe fiecare categorie, poze, muzica, alte fisiere etc... daca folosesti iPhone stii ce zic

Edited by December, 08 January 2021 - 17:21.


#3
hyper1971

hyper1971

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 589
  • Înscris: 02.02.2018
La backup ai activat aceste categorii pentru salvare?

#4
IDriver

IDriver

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 29.11.2015

View Posthyper1971, on 07 ianuarie 2021 - 21:02, said:

La backup ai activat aceste categorii pentru salvare?
Cum adica sa activez la backup, la ce anume te referi? Da-mi print ceva sau fii mai explicit unde anume ?

#5
IDriver

IDriver

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 29.11.2015
Fraților nu știe nimeni cum se rezolva problema asta ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate