Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras
 Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC
 Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...
 Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...
 

Harti Sygic

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
ionaioanei

ionaioanei

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 05.09.2016
Descarcarea hartilor Sygic,cu plata, pe telefon sunt valabile pt. o luna sau pe"viata"?Stiti ceva ?
Pe internet am vazut [ https://eshop.sygic.com/en/ ] ca descarcarea,cu plata,ii pe"viata".
Mie mi-ar trebui aceste harti pe o oglinda de navigatie,oglinda care are si SIM in ea.Momentan am de Vodafone,maine ma duc sa-mi cumpar un SIM de Digi cu 2 lei pe luna.
Ma bucur de orice informatie despre asta,mai ales ca eu am avut navigatoare doar PDA,aici la asta nu stiu prea multe.
Multe multumiri.

#2
grigsound

grigsound

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 30.07.2003
E pe viață. Am eu Sygic, cumpărat acum trei sau patru ani și hărțile se pot descărca oricând.
Știu sigur asta, deși nu mai folosesc programul de multișor, dar zilele trecute l-am reinstalat din curiozitate și am descărcat hărțile noi.

#3
ionaioanei

ionaioanei

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 05.09.2016

View Postgrigsound, on 03 ianuarie 2021 - 16:42, said:

E pe viață. Am eu Sygic, cumpărat acum trei sau patru ani și hărțile se pot descărca oricând.
Știu sigur asta, deși nu mai folosesc programul de multișor, dar zilele trecute l-am reinstalat din curiozitate și am descărcat hărțile noi.
De ce oare difera pretul din link cu cel de achizitie cu telefonul ?  Tu de care ai ?

#4
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,110
  • Înscris: 22.05.2003
Avand in vedere ca hartile se schimba continuu, povestea cu pe viata e discutabila, daca nu inseamna upgrade pe viata.

Candva cumparasem iGo pe iPhone, pe viata, iar viata a durat vro, 3-4 ani, cand aplicatia nu a mai fost innoita, dar au scos aplicatii noi.

Cand exista Google Maps (la care poti descarca si harta offline) sau Waze, de ce dracu sa mai folosesti Sygic?

#5
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,611
  • Înscris: 28.11.2001
Eu l-am luat ”să fie acolo” cu 13.99 Euro așa cum e în link. Nici nu cât în altă variantă (cu telefonul).

Lifetime license – What does it mean? Do I pay once, monthly or yearly?
All Premium and Premium + Traffic licenses have lifetime validity. This means that you only pay once and there are no further payments necessary in the future. You will also get all future app updates and 3 map updates per year free of charge.

Dacă mergi pe Sygic la Teiuș de la București ai avantajul că te duce pe noile bucăți de autostradă (Boița-Sibiu,  Sebeș-Teiuș). Nu contează că pe teren nu e gata, pe Sygic e gata. Posted Image

LE: Ca să fiu corect, nu te rutează pe Boița-Sibiu dar pe Sebeș-Teiuș dacă e noapte te cam sperie.

Edited by badmania98, 03 January 2021 - 19:28.


#6
costaan

costaan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,683
  • Înscris: 04.01.2005
Voi nu folosiți aplicațiile pentru a vă feri de miliții?

#7
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,611
  • Înscris: 28.11.2001
Sincer, n-am un stres privind controalele poliției rutiere. Nu am de ce.

Edited by badmania98, 03 January 2021 - 19:32.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate