Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Focul bacterian,basicarea,mucegai...

infectie zona inghinala

Dua Lipa - Training Season

Informatii complete despre servic...
 tema circuite

Voua va merge sa va logati pe git...

Fara curent casetofon Dacia Dokker

Schimbare difuzor Golf 7
 Recomandare aparat de ras electric

Lant clinici dentare vs cabinete ...

Site-uri bune pentru cumparat Sma...

Aurora Store
 Debit centrala pe circuitul de in...

Sticle de bere

Identificare accidentare

Termopane vechi si rulouri noi sa...

Alegere smartwatch

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Howie

Howie

New Member

• Grup: Candidate Members
Salut, in primul rand vreau sa va urez tuturor cu intarziere sarbatori cu bine si sa trecem linistiti peste anul asta.
As dori sa primesc si eu o recomandare de un smartwatch insa am cateva precizari. In momentul de fata nu sunt 100% hotarat si convins ca as avea nevoie de un asemenea dispozitiv, precizez ca de-a lungul vietii nu prea am fost adeptul ceasurilor, cu atat mai putin al smartwatchului. Asadar, mai mult as avea nevoie de o convingere argumentata cum ca as avea nevoie de smartwatch si mai apoi o recomandare .
Ideea e ca eu nu sunt sigur ca as avea nevoie de el, in primul rand.
Telefonul pe care-l am e un Huawei P30 Pro, daca are legatura la pairing...
Ce ma incanta la un smartwatch e aspectul, designul, digitalizarea acestuia, mi-ar placea sa pot plati la POS cu el (am George si Revolut - recunosc, pana acum nu am platit niciodata cu telefonul insa sunt deschis la a face asta). Nu ma intereseaza in mod expres sa-mi masoare bataile inimii, somnul, pulsul... Am avut un S9 si nu cred ca am folosit vreodata Samsung Health, la P30 cred ca am dezinstalat aplicatia lor de Health. Nu zic ca ma deranjeaza, dar imi pot trai viata si fara ele. Daca vreau sa-mi masor tensiunea, am aparat special pentru asta respectiv tensiometru...
Nu imi mai vin in minte functii folositoare pe care le poate oferi un smartwatch si tocmai de-asta am facut acest topic, pt pro-contra si recomandare. Ce am vazut eu ar fi un Huawei Watch GT 2e, Samsung Galaxy Watch...
Bugetul aproximativ ar fi 750 lei si e obligatoriu sa se gaseasca pe stoc la eMAG, nu la parteneri. Am un voucher de 250 lei pe care-l am si imi sta pe creier faptul ca nu ma folosesc de el...  Deci eu as da din buzunar maxim undeva la 500 lei.
Multumesc anticipat, seara/zi buna, dupa caz!

Celtic

Celtic

Member

• Grup: Members
Galaxy Watch.
Huawei Watch GT 2e este mai mult brățară fitnes cu aspect de ceas.

stoshiba

stoshiba

Active Member

Galaxy Watch 3, Huawei GT 2pro.

Howie

Howie

New Member

• Grup: Candidate Members
Ok, si cum iau Watch 3 sau GT2 Pro in bugetul meu?

B_XXV

B_XXV

Active Member

Nu iei nici watch 3 si nici gt2 pro in 750 lei, cel mai bine un galaxy watch sau active 2 sau huawei gt2. In Romania nu functioneaza samsung pay, huawei pay.

KeNz011

KeNz011

Member

Amazfit GTR 2

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate