Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Problema la contul google/youtube număr vechi pierdut dar schimbat

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Seby2109

Seby2109

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 31.08.2019
Salut ! La multi ani!
Am o problema ciudata de putin timp, la contul google/youtube.

Am schimbat numarul de telefon si mai multe date din cont si acum la orice modificare adaugare ai unei setari trebuie sa cconfirm cu un cod care vine pe numarul vechi de telefon, acel numar de telefon nu mai avand disponibil , fiind un abonament inchis, numar inexistent.

Nu inteleg de ce imi cere acum acest lucru, lucru pe care nu a cerut cand am schimbat toate datele implicit si numarul de telefon.
Repet problema este ca la fiecare lucru de modficiare a unei setari imi cere confirmare cu cod care vine pe numarul vechi desi el a fost sters si neavand acces asupra acelui numar vechi.

Multumesc anticipat !

#2
JustXXL

JustXXL

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 04.03.2020
Pe email nu iti vine acel cod?

#3
nicsor

nicsor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 17.01.2007
Sters de unde? De pe paginile de "Personal info" si "Security" de pe https://myaccount.google.com ?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate