Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
E posibila vanzarea in conditiile...

OnePlus 11R

Doua amenzi in același timp?

Recomandare limbaj back-end pentr...
 Micsorare volum interfon

Lamuriri Windows Server 2019

Vas Wc suspendat, ce greutate sup...

Facebook mi-au inchis contul!
 Km de pe tester nu corespund cu c...

Taxa scoala engleza in Barcelona

Inchiriere la cetateni straini

OnePlus face magarii in privinta ...
 Racordare masina spalat vase si g...

EGALIZARE SCARA INTERIOR CU GRESIE

Comparatie intre serviciile de in...

Cu ce vezi in interiorul urechii?

Tableta Lenovo TAB M8

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

o_p_2005

o_p_2005

Senior Member

• Grup: Senior Members
Foarte bună tabletă. O folosesc în special pentru Netflix, HBO GO, Mail. Vine din fabrică cu Android 9. Cere update la Android 10. A făcut cineva acest update?
Este OK?

mariustm32

mariustm32

Member

• Grup: Members
Nu detin o tableta...dar la telefon mereu mi-am facut update si nu au fost probleme. parerea mea este sa il faci, este pentru binele tau si al tabletei...se mai repara bug-uri, se mai implementeaza tot felul de chestii benefice, securitate, etc.

borhot

borhot

Active Member

• Grup: Members
Eu i-am facut update la Android 10 si se misca bine. Si da, e o tableta decenta, mai ales la pretul de 600 de lei, cat este acum la Flanco.

o_p_2005

o_p_2005

Senior Member

• Grup: Senior Members
Ai testat-o și cu Netflix, HBO GO? Astea mă interesează în mod special. (pentru aceste aplicații care nu mai funcționau corect am înlocuit o tabletă veche cu Android 5 cu această tabletă)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate