Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...
 

Tableta Lenovo TAB M8

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
o_p_2005

o_p_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,779
  • Înscris: 08.03.2010
Foarte bună tabletă. O folosesc în special pentru Netflix, HBO GO, Mail. Vine din fabrică cu Android 9. Cere update la Android 10. A făcut cineva acest update?
Este OK?

#2
mariustm32

mariustm32

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 566
  • Înscris: 10.11.2015
Nu detin o tableta...dar la telefon mereu mi-am facut update si nu au fost probleme. parerea mea este sa il faci, este pentru binele tau si al tabletei...se mai repara bug-uri, se mai implementeaza tot felul de chestii benefice, securitate, etc.

#3
borhot

borhot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,825
  • Înscris: 16.05.2015
Eu i-am facut update la Android 10 si se misca bine. Si da, e o tableta decenta, mai ales la pretul de 600 de lei, cat este acum la Flanco.

#4
o_p_2005

o_p_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,779
  • Înscris: 08.03.2010
Ai testat-o și cu Netflix, HBO GO? Astea mă interesează în mod special. (pentru aceste aplicații care nu mai funcționau corect am înlocuit o tabletă veche cu Android 5 cu această tabletă)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate