Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

Un Doi Centrul de plati

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006
Da...am vazut in aplicatie asta, ca vor baga abonamente/

Singura aplicatie de gen care e inca free, e paypoint...dar nu ai asigurari si rovignete in ea. In rest...se poate folosi decent.

#20
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,586
  • Înscris: 11.02.2016
Pe lângă paypoint e și mobil pay dar ambele sunt slabe, nu se compara cu pago și asta.
Roviniete nu ai nici în Un-doi, butonul ala te trimite la sms.

Edited by heinz, 28 January 2021 - 18:04.


#21
GabrielL

GabrielL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 08.04.2003
Am folosit si eu aplicatia Un-doi. Am adaugat un funizor de test, functioneaza ok pana acum. La instalare am primit gratuit abonamentul Expert pentru 3 luni.

Ati mai folosit si alte aplicatii in afara de Un-doi si Pago care permit adaugarea contului de la furnizor si sincronizarea automata a facturilor emise? Am peste 10 facturi de platit lunar si mi se pare mare pretul cerut de Pago si Un-doi. As plati 2 lei pe luna dar nu 15. Vad ca ei prefera sa ofere gratuit pentru cei mai multi si sa incaseze abonamentul de la putini. Eu as oferi plata a 2 facturi lunar in mod gratuit si pentru mai mult de 2 facturi, 2 lei pe luna sau 20 de lei pe an.

(Nu ma intereseaza sfaturi de genul ca pot plati pe site la furnizor sau scana codul de bare, am peste 10 facturi si nu vreau sa consum mai mult de 5 minute cu plata lor.)

#22
creativestar

creativestar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 24.10.2009
Si eu mai multe facturi de platit, mai exact opt facturi, dar folosesc doua conturi de pago. Cate patru pe fiecare cont. Si le am instalate pe doua telefoane. Dar merge si pe acelasi telefon dar trebuie sa te tot deloghezi si loghezi la loc.

#23
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,040
  • Înscris: 26.04.2007
Nu știu cum dracu faceți și-a veți atâta răbdare să tot login și delogin și telefoane.
Folosesc mobilPay și fine a plăteasc toate facturile folosind QR sau barcode-ul de pe el.
Suporta multi card bancar așa că poți alege de unde plătești...
Va place sa va complicați nevoie mare....

#24
creativestar

creativestar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 24.10.2009
Mobilpay wallet are mai putini furnizori decat pago. Si e mult mai simplu cu pago, le platesti pe toate odata. Chiar si cu logare delogare pe doua conturi tot iti ia mai putin timp cu pago decat cu mobilpay. Am folosit mobilpay, dar am ales sa folosesc pago. Insa e o varianta buna de backup.

#25
eboda

eboda

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 07.12.2007
Simplu MobilPay pt electricitate gaze si telefonie internet tv si pt salub si apa zero comison  doar la inrolare card o verif de suma sub 5 ron cu virgula pt autentificare utilizator card care e returnata a doua zi.  Pago e buna dar.pt max 4 facturi si pt reincarcari e gratis  Dar e mai scumpa la reincaracari ca Mobilpay. Pago are avantajul setarilor de automatizare plati recurente inclusiv la prepay gsm

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate