Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Noi nu furam ca romanii"

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u
 Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...
 Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...

sfat achiziție bicicleta pli...

NVIDIA Shield Programe Romania IP
 

Android Auto - aplicație muzică

  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,180
  • Înscris: 18.04.2008
Salutare!

Dețin un autovehicul Dacia Duster II ce are Media Nav 2, cel cu suport Android Auto și Apple Car.
Dețin un Huawei Mate 20 lite ce-l conectez la MediaNav pentru Waze  și pentru muzică.
Treaba e că Google a renunțat la Google Play Music înlocuindu-l cu YouTube Music. Google Play Music mă lăsa să accesez lista de melodii din telefon și mult mai multe. YouTube Music nu îmi vede lista de melodii din telefon când îl conectez de pe MediaNav, de pe telefon merge.
Acum folosesc VLC, dar e o loterie să-i meargă toate funcțiile.
Aveți vreo idee de aplicație pentru muzică?
Merge și prin Bluetooth, dar trebuie să deblochez mereu telefonul și... nu prea este în regulă în timpul mersului.

#2
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Ai aplicația Music care vine preinstalată pe Huawei Mate 20 Lite. Merge și pe Bluetooth și-ți vede toată muzica din telefon.

#3
ggelu

ggelu

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,316
  • Înscris: 21.01.2009
In YT Music mergi la Biblioteca / melodii sau albume si apare sus un meniu nou la care apesi pe Fisiere de pe dispozitiv .
Probabil ca inainte de asta te va intreba de permisuni.

Edited by ggelu, 26 December 2020 - 10:30.


#4
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,180
  • Înscris: 18.04.2008

 rickysyv, on 26 decembrie 2020 - 02:43, said:

Ai aplicația Music care vine preinstalată pe Huawei Mate 20 Lite. Merge și pe Bluetooth și-ți vede toată muzica din telefon.
Tocmai, că vreau să evit Bluetooth pentru că trebuie să ies mereu din Android Auto și să reintru pentru a schimba melodia.

 ggelu, on 26 decembrie 2020 - 10:00, said:

In YT Music mergi la Biblioteca / melodii sau albume si apare sus un meniu nou la care apesi pe Fisiere de pe dispozitiv .
Probabil ca inainte de asta te va intreba de permisuni.
Da, am făcut asta. Pe telefon merge, pe ecranul MediaNav îmi zice că nu există fișiere pe dispozitiv

#5
ggelu

ggelu

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 7,316
  • Înscris: 21.01.2009
N-am MediaNav sa probez. Pe masina mea merge cum am explicat mai sus.

#6
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Păi dacă ai playlist lasă-l în pace să se desfășoare, de ce vrei să tot schimbi melodia? Și Waze e mult superior oricărei altă aplicație de navigație...

Iar pe volan ar trebui să ai comenzi pentru next/previous track fără să ieși din aplicația de navigație!

#7
mi20r

mi20r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 17.04.2009
Eu folosesc JetAudio, este compatibil cu AA.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate