Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Vanguard 2020

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,848
  • Înscris: 27.09.2008
Văd că nu a deschis nimeni subiectul, cu toate că e apărut din ianuarie 2020.
Un film SF cu Jackie Chan, multe efecte spectaculoase a la Jackie :D
Plot
Covert security company Vanguard is the last hope of survival for an accountant after he is targeted by the world's deadliest mercenary organization.
Genres
Action
Actors
Jackie Chan , Yang Yang , Lun Ai , Miya Muqi , Ruohan Xu , Jackson Lou , Eyad Hourani , Zhengting Zhu , Jianping Yang , Bin Zhou , Yanlong Wang , Wang Ju , Desmond Aldridge , Nicole Atalla , Can Aydin
https://www.imdb.com/title/tt9695722/
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Kw1u9PIbbt8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,404
  • Înscris: 15.12.2009
Jackie e baiat fain. Dar CGI-ul ala... e de plans.

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Descrierea adecvata in limba romana. Efectele foarte slabe cum zicea si un alt coleg (de genul filme indoneziene sau chinezesti de acum 5 ani de zile).

#4
CeapaIndustries

CeapaIndustries

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 583
  • Înscris: 20.01.2016
Am incercat eu sa ma uit la el, de doua ori, dar nu am reusit mai mult de 30 de minute. Poate a treia oara, cand beau mai mult, o sa-mi fac curaj sa ma uit si la restul.

#5
jm2010

jm2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,979
  • Înscris: 14.03.2013
E ok filmul (l-am vazut) insa cred ca Jackie ar trebui sa inteleaga cand este momentul sa se retraga. Nu mai are varsta necesara pentru asemenea filme. Si, cum ziceau colegii mai sus, efectele sunt cam de categoria B, low budget.

#6
unpuisor

unpuisor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.04.2003
filmul e cam o combinatie de chuck noris cand era la gradinita, cu vandame cand era la cresa, si un pic de stan si bran cand erau la liceu. Un fel de parodie wannabe sub egida partidului comunist din china.
Cam cum erau filmele americane, in care isi aratau muschii si soldatii si tehnica de lupta, acum vedem si partea chinezeasca.
Efectele sunt trase de par rau. La fel si scenele de impuscaturi si tot. Doar chuckie chan mai salveaza ceva pe acolo cu un pic de umor, si ala asa fortat.
Dar in pana mea asta are o varsta venerabila, l-au vopsit si machiat, zici ca are 18 ani. Cam de cacao.
daca nu ai ce vedea, merge si asta, dar de preferat dupa 2 pahare de vin, ca sa ti se para mai haios.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate