Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Battlefield 3 ,pachet de bază.

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
tiberiu88mai

tiberiu88mai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 18.11.2013
Bună ziua ! Vă rog să-mi spuneti care este pachetul de baza al Battlefield 3 pentrucă am cumpărat jocul Battlefield 3 Premium din care s-au instalat 3 jocuri dar pe care nu le pot juca daca nu am cumparat pachetul de baza al acestui joc . In ORIGIN,deasupra jocurilor instalate scrie ca am nevoie de pachetul de bază. Nu știu care este acest pachet de bază dupa denumire și nu mai am curaj să cumpar fără să mă sfătuiesc cu cineva . Vă mulțumesc pentru ajutor !

#2
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,653
  • Înscris: 05.02.2012
tu practic ai luat premium pass, cu care ai acces la dlc-urile ce au aparut mai tarziu . Cauta battlefield 3 , atat

https://www.g2a.com/...wE&gclsrc=aw.ds

Edited by Andreysc7, 16 December 2020 - 11:22.


#3
tiberiu88mai

tiberiu88mai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 18.11.2013

View PostAndreysc7, on 16 decembrie 2020 - 11:22, said:

tu practic ai luat premium pass, cu care ai acces la dlc-urile ce au aparut mai tarziu . Cauta battlefield 3 , atat

https://www.g2a.com/...wE&gclsrc=aw.ds
Salut ! Culmea e ca il am .Prima data Battlefield 3 am cumparat si nu am putut juca Battlefielf Aftermate. Imi cerea pachetul de bază. .Atunci am crezut ca Battelfield 3 Premium imi va rezolva problemele ,dar degeaba .Ceva nu este in regula ...

Attached Files



#4
_-livio-_

_-livio-_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,333
  • Înscris: 22.10.2007
premium iti da acces la harti in plus, aia e tot, intri tot in bf3 si in server browser o sa-ti apara si restul de dlc-uri.
nu sunt jocuri separate.

#5
tiberiu88mai

tiberiu88mai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 18.11.2013

View Post_-livio-_, on 16 decembrie 2020 - 11:50, said:

premium iti da acces la harti in plus, aia e tot, intri tot in bf3 si in server browser o sa-ti apara si restul de dlc-uri.
nu sunt jocuri separate.
Multumesc. Voi cauta mai atent in Origin.

#6
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007
Aud ca apare BF3 Remastered. Eu joc numai BFV si pe PS4. Mi se pare cel mai jmecher, cu miscari reale si grafica perfecta. Si BF3 inca arata mai bine decat COD.
Ia-ti BF3 Premium, are tot.

Edited by zexelica, 16 December 2020 - 11:59.


#7
miha90

miha90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 05.10.2010
Battlefield 3 premium edition il am eu jocu full la mine tot asa apare b3 limited edition + 4 dlc am avut 2 keys de activare e retail cu 2 dvd uri, acu se poate cumpara si de pe Steam b3,b4.Bad company 2 il am eu pe steam numai pe asta il joc.

#8
tiberiu88mai

tiberiu88mai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 18.11.2013

View Post_-livio-_, on 16 decembrie 2020 - 11:50, said:

premium iti da acces la harti in plus, aia e tot, intri tot in bf3 si in server browser o sa-ti apara si restul de dlc-uri.
nu sunt jocuri separate.
Doar o lămurire mai vreau.Pachetele de expansiune Aftermath ,Armored Kill, Close Quarters și End Game se pot juca  doar multiplayer sau si single-player ?

#9
tiberiu88mai

tiberiu88mai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 18.11.2013

View Posttiberiu88mai, on 17 decembrie 2020 - 08:46, said:

Doar o lămurire mai vreau.Pachetele de expansiune Aftermath ,Armored Kill, Close Quarters și End Game se pot juca  doar multiplayer sau si single-player ?
Este prima data cand mă ''intâlnesc'' cu pachete de expansiune și nu pricep ce sunt cu ele...

#10
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,653
  • Înscris: 05.02.2012

View Posttiberiu88mai, on 17 decembrie 2020 - 08:46, said:

Doar o lămurire mai vreau.Pachetele de expansiune Aftermath ,Armored Kill, Close Quarters și End Game se pot juca  doar multiplayer sau si single-player ?

Multiplayer

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate