Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

Sfat achizitie 4x4

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
petredraghici

petredraghici

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 28.11.2020

View Postraducut123, on 24 ianuarie 2021 - 11:38, said:

La banii astia o sa stai tot timpul prin service!O sa-ti fie frica sa iesi din oras...ca trebuie sa chemi platforma...

Salut, si cam ce bani ai da tu pe o masina?

#20
dansysro

dansysro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,593
  • Înscris: 13.06.2005
Toate problemele la masina le rezolv la acelasi mecanic de muuulti ani ... la cat de rar trec pe la el aproape nu ma mai recunoaste (exagerez, tot el schimba si consumabilele)
masina actuala 7500, anterioara 4500 etc :) ... anual fac 6-8k km in concedii si inca pe atat prin judet... (chiar ies din tara, nu doar din oras).
Pe aici e plin de eroi legendari (oameni care propaga legendele autourbane ... si eu stiu pe cineva care a ramas cu masina in mijlocul drumului si era printre putinii mei cunoscuti care ia noua, restul - toti bine mersi)

#21
petredraghici

petredraghici

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 28.11.2020

View PostCovertTwo, on 23 ianuarie 2021 - 18:35, said:

Nu mai scrie cu majuscule, in afara faptului că pe internet asta înseamnă ca țipi, e si deranjant când citești textul.

N ai bani de Tiguan in firea lui, 6500 e prea puțin.
Nici la Koleos bun nu prea te incadrezi.
Ia un Duster, dar să n ai pretenții prea mari de la el.

Altfel, daca banii ar fi doar un amănunt, din cele 3, Tiguanul le dă clasă ambelor.
Salut, si cam cati bani ar trebui să fie o masina ok?

#22
adrian_r5

adrian_r5

    23:58

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,696
  • Înscris: 23.04.2007

View Postdansysro, on 24 ianuarie 2021 - 15:21, said:

a ramas cu masina in mijlocul drumului
Pai ce a patit ?

#23
Clio1973

Clio1973

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 30.01.2017
Cumpără Duster!

#24
raducut123

raducut123

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,192
  • Înscris: 12.09.2013

View Postpetredraghici, on 24 ianuarie 2021 - 14:08, said:

Salut, si cam ce bani ai da tu pe o masina?
La banii astia doar sa inveti sa conduci pe ea, sa nu-ti para rau daca o lovesti.Pentru uzul zilnic nici vorba!Asta gandesc eu, dar nu e vorba de bugetul meu...De ce iti trebuie suv?Iesi pe drumuri desfundate?

#25
petredraghici

petredraghici

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 28.11.2020

View Postraducut123, on 24 ianuarie 2021 - 17:00, said:


La banii astia doar sa inveti sa conduci pe ea, sa nu-ti para rau daca o lovesti.Pentru uzul zilnic nici vorba!Asta gandesc eu, dar nu e vorba de bugetul meu...De ce iti trebuie suv?Iesi pe drumuri desfundate?
Nu înțeleg de ce toată lumea întreaba "de ce iti cumperi Suv?" .Imi doresc un Suv si ma încadreze în acest buget si am cerut niste păreri despre anumite modele de Suv-uri la care m-as încadra cu bugetul de 6500 euro si speram sa primesc unele sfaturi. Dacă aveam bani imi cumpăram ceva cu buget mai mare.
Dacă doriți sa-mi oferiți unele sfaturi cum am primit de la alte persoane va multumesc dar nu întrebați " de ce vrei Suv ? Pe ce drumuri circuli cu el?".

#26
raducut123

raducut123

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,192
  • Înscris: 12.09.2013
Pai tu nu pricepi ca ce gasesti pe la noi sunt numai jafuri si toate sunt ale samsarilor!!!Daca vrei teapa, esti tiparul ideal.Si la buget mai mare tot un r_h_t o sa primesti.

#27
johnnydanut

johnnydanut

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,541
  • Înscris: 26.11.2006
Pai 4x4 automat se cupleaza mai des si asta inseamna consum mai mare...

#28
mcd2020

mcd2020

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,957
  • Înscris: 02.05.2020
Posted Image Eu zic ca decit sa demonteze cardan cum am vazut ca fac multi,mai bine vrea 4x4 cuplabil...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate