Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Franciza Hrana pentru animale de companie

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
132 replies to this topic

#109
ciobotarmira90

ciobotarmira90

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.01.2021
A venit rezultatul analizei si este ok ! acum ramane de vazut cu materia prima.
Spre deosebire de mocovei eu vreau direct 25 de tone cum zic ei ca ar fi norma :)
Daca fac degeaba si nu vad un leu ii ia naiba,scuzati limbajul

#110
klauy

klauy

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.01.2021
Buna seara ,Virgil Mocovei ,atașați linkul de la Facebook aici dacă se poate ,așa noi toți cei care suntem interesați in aceasta franciza putem vedea postarea.
Mulțumesc !

#111
Theotilis

Theotilis

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.01.2021
Culmea este ca am gasit 12 firme tepuite de Cosmin si elishar, toti cu profile reale, toti dornici sa se intalneasca si sa mearga la politie, dar nici un fericit care deruleaza afacerea dispus sa se intalneasca si sa-si arate live hala, numele si orice alte informatii i se cer. Adrese de mail si postari de la conturi fake se pot face garla, ca succes, ca uite op, ca bla bla bla, dar totusi persoanele cu succes la Petsil dispar cand vrei sa le inviti sa fie martori ca lor le-a mers bine si sa-ti arate si tie care ai cumparat aceasi franciza... Mailuri, numere de telefon la care se raspunde cumparatorilor din an in pasti si nume inventate e tot ce gasesti cand cauti vanzatorii sau cumparatorii fericiti...

#112
Dutuvictoria

Dutuvictoria

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 03.01.2021
Ai mare dreptate!!! Eu de mult am renunțat la ideea de a cumpăra, dar căutând de 4 - 5 luni info am rămas aici, sa vad ce se întâmplă. Nici unul din cei 3 care au cumpărat și "produc" nu sunt dispuși sa își arate identitatea, probabil mai mulți ați încercat sa ii căutați pe fb dar fără succes. Cum spuneam și în alt coment, facturi și poze va pot da și eu care nu am cumpărat, atâta timp cât nu vezi live, fizic, nu ar trebuii sa credem nimic. Așadar cei care ați cumpărat și va tot testează de vă amețesc de cap, cred ca ar trebuii sa va uniți și sa faceți ceva, cu siguranță sunt mai multe pers care au cumpărat, i afara de cei de aici sau de pe grupul de pe fb. Și cred ca ar trebuii sa ajungă și la TV.  Va mulțumesc tuturor cu care am vb aici și pe fb. Spor în afaceri

#113
Cristiana04

Cristiana04

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.02.2021
Buna seara! Stie cineva cu aceasta franciza daca este teapa? Care functioneaza sa ma contacteze! [...] Mentionez ca am achizitionat franciza de 5.000 €, am facut proba si a iesit negativ astept in continuare marfa pentru a face testul dar ma tot amana de 2 saptamani!

Edited by Dany_Darke, 18 February 2021 - 11:52.


#114
Cristiana04

Cristiana04

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.02.2021
Trebyue sa ne unim toti vei care am platit si sa rezolvam sa ne gastigam bani inapoi

#115
andrei_nitu25

andrei_nitu25

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 04.05.2012
Cristiana, de ce simți nevoia de unire, inițiezi o răscoală? Dacă crezi că ai fost înșelată poți depune o plângere penală pentru înșelăciune, pentru asta nu ai nevoie de unire, ulterior, dacă instanța permite, poți cauta și alte persoane dornice să-și recupereze "paguba" într-un proces colectiv. Înainte să plătești pentru o iluzie ai dat sfoara în țară că ai găsit un megabusiness și ești dispusa să-l împărtășești și altora?

#116
vasc

vasc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 28.07.2006

View Postconstantinurian85, on 24 ianuarie 2021 - 13:12, said:

acum nu stiu ce sa mai simt, frica sau entuziasm ?

Si eu astept din Ianuarie poze de la niste adrese de email.... si ghiciti ce Posted Image

#117
vasc

vasc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 28.07.2006
Si la mine mail urile  sunt identice

#118
Cristiana04

Cristiana04

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 17.02.2021
Ce se mai aude mai fratilor nu mai scrie nimeni nimic.

#119
David2007David

David2007David

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 23.12.2020
numai spune nimeni nimic pentru ca se stie clar ca totul este o teapa. Acum se depun plangeri la politie si apoi se asteapta ancheta

#120
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016

View PostCristiana04, on 22 februarie 2021 - 21:54, said:

Ce se mai aude mai fratilor nu mai scrie nimeni nimic.

Sa-mi fie iertata expresia: Se aude o mare m.u.i.e din partea celor care au pus botul.Deci dupa 31 de ani de "capitalism original" romanesc nici acum nu ati inteles sa nu dati asa usor banii fara sa verificati.

#121
vasc

vasc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 28.07.2006
My friends, uite continuare noii tepe: https://www.nutrisfood.ro/afiliere/

si atentie, au marit potul la 7000 Euro

enjoy

#122
Cristian2021

Cristian2021

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.03.2021
Sault tuturor,
Eu am achizitiona utilajele de la ei cu franciza de tip 1, am facut testele, am fost anuntat ca dureaza 21 de zile si nu am mai primit niciun raspuns pana acum. De 2 sapatamnai incerc sa sun la ei dar au telefoanele inchise si nu raspunde nimeni. La fel si la email-ul de corespondenta [email protected]. Ma poate ajuta cineva mai multe detalii?

#123
David2007David

David2007David

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 23.12.2020
Inseamna ca ai ajuns in stadiul in care suntem toti. De aici in colo nu ramane decat sa ii dai in judecata sau te impaci cu gandul ca ai pierdut 5000 de euro

#124
Dutuvictoria

Dutuvictoria

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 03.01.2021
E teapa domnuleee!!! Citește comentariile, sau fa și tu o plângere la politie. Succes

#125
CovertTwo

CovertTwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,057
  • Înscris: 16.09.2019
Puneți poze cu utilajele să vedem cam cat de supraevaluate le ați cumpărat :D

#126
Cristian2021

Cristian2021

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.03.2021

View PostCristiana04, on 17 februarie 2021 - 21:03, said:

Buna seara! Stie cineva cu aceasta franciza daca este teapa? Care functioneaza sa ma contacteze! [...] Mentionez ca am achizitionat franciza de 5.000 €, am facut proba si a iesit negativ astept in continuare marfa pentru a face testul dar ma tot amana de 2 saptamani!

Buna seara,
Cu cine tine-ti legatura ca eu nu pot da de ei. Au telefoanele inchise. Am achizitionat si eu asa zisa franciza de 5000.Utilajele nu au certificate de conformitate si nici de garantie si nici macar un manual de instructiuni sau de operare.Ma puteti contact in privat?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate