Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Program detaliat pentru canalele DIGI ?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
satcodx2002

satcodx2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 06.01.2007
Unde se poate găsi online un program detaliat al canalelor Digi, măcar așa cum e în EPG-ul pe pe cablu?

De exemplu la Digi Life scrie ce episod și sezon al documentarului e, chiar dacă descrierea  și anul lipsesc.
Păcat de programe, n-ar fi rele, dar dacă n-ai informații ...
Chiar și pe https://www.cinemagi...post/digi-life/ nu găseșt iaceste informații :(

Apropo.. Digi are o variantă de accesare a programelor difuzate în ultimele zile, cum are  Telekom pe IPTV?

#2
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,295
  • Înscris: 11.08.2019
Da, are și digi acces la ce s-a difuzat în ultimele 7(?) zile. Dar nu știu modelul de STB. Și parcă nu erau prea multe posturi.

#3
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,796
  • Înscris: 06.11.2018
STB-ul se numeste Humax Digi+C HD4 si are variantă de accesare a programelor difuzate în ultimele zile, se numeste Catch Up

Avem Catch Up pe:
1 TVR 1
2 TVR 2
3 TVR 3
4 TVR 1 HD
5 Kanal D SD
6 Digi 24 HD
7 Realitatea Plus
8 Digi Sport 1 HD
9 Digi Sport 2 HD
10 Digi Sport 3 HD
11 Digi Sport 4 SD
12 Boomerang
13 Da Vinci

#4
jeolis

jeolis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,268
  • Înscris: 27.08.2007

 IceCoolExtreme, on 21 noiembrie 2020 - 22:00, said:

STB-ul se numeste Humax Digi+C HD4 si are variantă de accesare a programelor difuzate Ăźn ultimele zile, se numeste Catch Up

Avem Catch Up pe:
1 TVR 1
2 TVR 2
3 TVR 3
4 TVR 1 HD
5 Kanal D SD
6 Digi 24 HD
7 Realitatea Plus
8 Digi Sport 1 HD
9 Digi Sport 2 HD
10 Digi Sport 3 HD
11 Digi Sport 4 SD
12 Boomerang
13 Da Vinci

Confirm,  însă nu prea mai merge funcția aceasta. Îi dai să ruleze emisiunea din trecut și se blochează stb-ul. Am 2 stb-uri și ambele fac La fel. Deci nu putem da vina pe un stb

#5
satcodx2002

satcodx2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 06.01.2007

 jeolis, on 22 noiembrie 2020 - 07:52, said:

Confirm,  însă nu prea mai merge funcția aceasta. Îi dai să ruleze emisiunea din trecut și se blochează stb-ul. Am 2 stb-uri și ambele fac La fel. Deci nu putem da vina pe un stb
Păcat. Oricum sunt puține canale (ar fi fost interesant, dacă funcționa bine,  pentru amatori ide sport și știri), nici măcar cele de documentare ale Digi nu sunt incluse Posted Image
Am găsit o descriere a receptorului aici.

Chiar nu înțeleg dezinteresul Digi pentru Digi World, Life și Animal... nu oferă detalii despre ele, pe satelit nu sunt HD (în română), sunet Dolby Digital nu au nici măcar pe cablu. Păcat de munca de selecție, selecția nu e deloc rea. Dar dacă nu le poți vedea când vrei și nu le poți alege în funcție de ce te interesează ...

Edited by satcodx2002, 22 November 2020 - 14:55.


#6
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,796
  • Înscris: 06.11.2018

 jeolis, on 22 noiembrie 2020 - 07:52, said:



Confirm,  însă nu prea mai merge funcția aceasta. Îi dai să ruleze emisiunea din trecut și se blochează stb-ul. Am 2 stb-uri și ambele fac La fel. Deci nu putem da vina pe un stb
Eu nu am avut blocaje până acum.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate