Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Linkurile din PDF nu merg!

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
UltraGaina

UltraGaina

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 03.03.2015
Salutare, la serviciu ne-am pus de acord si am facut un PDF cu produsele interne si in dreptul fiecarui produs am pus un link dintr-un cloud cu imaginea produsului.
Problema este ca pe laptopul principal de pe care am facut PDF-ul merg toate linkurile, in schimb daca trimit unui coleg cand da click pe link ii deschide un tab nou si apar doua paranteze...Posted Image Posted Image
Are cineva ideea ce sa-i mai fac?Posted Image

#2
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,069
  • Înscris: 01.12.2001
Linkuri incorecte.


Posibil solicitare logare in acel cloud

#3
sags

sags

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,848
  • Înscris: 24.04.2013
Acolo unde link-urile nu merg din PDF, daca introduci URL-ul respectiv direct in browser merge sau nu? Sotftware-ul cu care deschizi acel PDF e acelasi pe ambele calculatoare? Browserul implicit e acelasi?

Ataseaza aici PDF-ul (sau altul mai mic cu produse fictive dar facut in acelasi fel si mai ales care sa se comporte la fel), sa vedem minunea de paranteze si de unde se trag…

#4
HAL9000

HAL9000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,294
  • Înscris: 07.06.2013

View PostUltraGaina, on 21 noiembrie 2020 - 10:09, said:

in dreptul fiecarui produs am pus un link dintr-un cloud cu imaginea produsului.
Ce setari au pozele in cloud-ul respectiv? Daca de exemplu sunt setate ca private degeaba pui tu link-ul, le poate vedea doar proprietarul

#5
UltraGaina

UltraGaina

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 03.03.2015

View Postdorin_2k, on 21 noiembrie 2020 - 10:27, said:

Linkuri incorecte.


Posibil solicitare logare in acel cloud

Da, imi cerea sa ma loghez, dar am facut o mini baza de date cu adresele de mail ale tuturor, iar acum merge totul perfect....

View PostHAL9000, on 21 noiembrie 2020 - 13:15, said:

Ce setari au pozele in cloud-ul respectiv? Daca de exemplu sunt setate ca private degeaba pui tu link-ul, le poate vedea doar proprietarul
Am setat ca pozele sa fie "only read", ca sa nu faca nimeni din greseala o prostie si sa stearga tot.

View Postsags, on 21 noiembrie 2020 - 11:07, said:

Acolo unde link-urile nu merg din PDF, daca introduci URL-ul respectiv direct in browser merge sau nu? Sotftware-ul cu care deschizi acel PDF e acelasi pe ambele calculatoare? Browserul implicit e acelasi?

Ataseaza aici PDF-ul (sau altul mai mic cu produse fictive dar facut in acelasi fel si mai ales care sa se comporte la fel), sa vedem minunea de paranteze si de unde se trag…

Astazi cand am ajuns la serviciu am vrut sa va fac cateva poze sa vedeti ce si cum si am constatat ca toate linkurile merg fara nicio problema, in conditiile in care peste weekend n-a umblat nimeni la nimic
Multumesc tuturor pestru ajutor si pentru sfaturiPosted Image Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate