Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Tanar si Nelinistit

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006
Daca vrei rezumat, uita-te la primul si ultimul episod, e totuna. Sau poti sa le vezi pe sarite: din 2 in 2 ani, e la fel. Toti s-au combinat cu toti in film  :lol:  :lol:

#20
new_cole

new_cole

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.12.2007

 exorcistul, on Oct 3 2007, 22:52, said:

Daca vrei rezumat, uita-te la primul si ultimul episod, e totuna. Sau poti sa le vezi pe sarite: din 2 in 2 ani, e la fel. Toti s-au combinat cu toti in film  :lol:  :lol:


Hai frate, ma lasi?vezi ca toata lumea din jur spune: daca te uiti o data la x ani, n-ai pierdut nimic ca merge greu... Du-te mah, te-ai uitat tu in fiecare saptamana ca sa ajungi la concluzia asta? Ok, daca te uiti o data la doua -trei saptamani mai merge ideea... dar ma rog, cred ca majoritatea membrilor, in general, ai unui forum, se afla acolo ca sa-si dea cu parerea cand nici macar habar n-au despre ce e vb... E adevarat, urmaresc serialul si, ce-i drept, ruleaza f greu si de multe ori trag de intamplari in mod exagerat... dar are si partile lui bune, fapt pt care ma uit... cel putin vizionez chiar si episoadele care se filmeaza acum in SUA si care la noi vor aparea  peste 5 ani... pt curiosi :P, e total diferit: de la schimbarea regizorilor, s-a dat totul peste cap: pare ceva mai modern, din cum e filmat ma refer, scene de suspans aproape in fiecare episod (pe care acum le vezi o data la ceva timp si asta nu se poate numi suspans in adevaratul sens al cuvantului), alta abordare, multe alte personaje, multi actori schimbati s.a.m.d Pentru cei care iubesc ceea ce inseamna clasicul Y&R, adica ce a fost de la bun inceput difuzat pe PRO TV si ce e si acum in prezent, s-ar putea sa ramana dezamagiti cand vor vedea ca filmul are o cu totul alta tenta si se apropie mai mult spre celelalte seriale care chiar au audienta. Prin traducere, nu va mai fi ce a fost si e e acum. Eu, personal, nu-s dezamagit...  consider ca o schimbare de genul asta era de bun augur, pentru ca pe masura ce trecea timpul, ii scadea audienta..

#21
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
in definitiv ce e de pierdut? ca in asemenea seriale lungi, cam toti au trecut prin toate, in mod sigur fiecare membru a murit si a reinviat cel putin odata :lol: , cred ca nu e personaj care sa nu si-o fi tras-o cu orice alt personaj bla bla.

#22
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
totusi e prea exagerat cu nr de episoade......mereu inventeaza personaje noi, alte conflicte, nu stiu cine cu cine s-a mai cuplat...copilul X al cui este...etc

pierdere de vreme...si pe langa asta episodul care se difuzeaza la pro tv intr-o ora tine de fapt 30 min...ca 30 min e publicitatea...(asta stiu de la bunica  :lol: )

#23
tieston

tieston

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 585
  • Înscris: 12.10.2006
De curiozitate, cu cat is in urma serialele difuzate de Pro tv?

#24
kastor

kastor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 17.12.2006
Pe port.ro scrie ca luni va fi difuzat al 3143-lea episod.
Pe wikipedia zice ca serialul are peste 8500 de episoade.
Diferenta mare :D.

#25
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 16.07.2007
n-are sens sa te uiti la seriale d-astea ca nu prinzi sfarsitul la ele avand in vedere nr fabulos de episoade .maica-mea se mai uita din cand in cand ca sa se amuze(si cand ma gandesc ca se uita in rest la seriale inteligente si avem impreuna o ura pt telenovele...)dar zau ca-i o prostie ca oricum singurul lucru pe care-l fac e sa se combine intre ei pe rand pana nu mai ramane nimeni.

#26
yepoorash

yepoorash

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 25.07.2006

 kastor, on Dec 9 2007, 18:10, said:

Pe port.ro scrie ca luni va fi difuzat al 3143-lea episod.
Pe wikipedia zice ca serialul are peste 8500 de episoade.
Diferenta mare :D.
La noi e la episodul 3 mii si ceva, dar nu au inceput difuzarea cu episodul 1 de la ei, adica au sarit peste ceva mii de episoade, asa ca diferenta nu e asa mare fata de ei :naughty:

#27
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
ba da mamele voastre nu isi dau seama ca au mari sanse sa moara inainte de a se termina serialul? :huh:

daca stau mai bine sa ma gandesc, nici voi nu prea aveti reale sanse sa vedeti ultimul episod :lol:

#28
Q_Q

Q_Q

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 10.11.2010

 exorcistul, on 3rd October 2007, 23:52, said:

Daca vrei rezumat, uita-te la primul si ultimul episod, e totuna. Sau poti sa le vezi pe sarite: din 2 in 2 ani, e la fel. Toti s-au combinat cu toti in film  :lol:  :lol:

hahahahahhahaa
Ce rezumat frate, ca in momentul de fata are trei mii si ceva de episoade si inca continua sa apara  :confuzzled:

#29
watami

watami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.01.2010
vroiai sa zici 9620

#30
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009

 flowrent, on 24th March 2006, 10:04, said:

Maica-mea se uita ce disperata la Y&R.Nu poate sa scape nici un episod .
Pot gasi undeva un rezumat al filmului ?
S-o mai potolesc cu tampenia asta..
Io stiu de o baba la tzara care de pe patul de moarte a intrebat ce mai face Victor Newman...
Se poate mai rau.
On: un grup de insi la care se mai adauga/sustrag din cand in cand personaje noi si-o pun discret, sau se casatoresc cu pompa/divorteaza cu zgomot, si cam toata lumea cu toata lumea, si mai fac si copii care se adauga si ei castului - crescand spectaculos ca voinicii si zanele din poveste, si se bat pentru firma aia a lor, ba se impaca, ba se aliaza etc.
Cam asa.

 tieston, on 9th December 2007, 11:32, said:

De curiozitate, cu cat is in urma serialele difuzate de Pro tv?
Cu un an sau doi. Dar au si inceput mult mai devreme acolo la ei, cand nu era nimeni din distributia actuala.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate