Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone
 Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35
 

PRO ARENA HD

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
276 replies to this topic

#19
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,444
  • Înscris: 02.09.2016

 silcar, on 09 decembrie 2020 - 00:05, said:

DImpotriva, dintre toate canalele grupului PRO, eu la Pro X ma uit cel mai mult. E perfect asa cum este. Serialele de comendie clasice, le urmaresc cu mare drag: Married with Childreen, Mash, Seinfeld chiar si The Big Bang Theory. Sa ramana fix asa, e perfect!

Ahhhh, a fost de cateva zile faza aceea in care George il tot intreba pa Jerry cat a dat pa  scurta/geaca ... probabil este reluare/reluare la reluare dar este superba.
Pa soacra/mea o ,,dispera,, Al Bundy.E comedia comediilor cand incepe sa ne povesteasca cat de misogin e tamp... ala ,,ce sta tot cu mana la buzunar,,
Asta micu din The Big Bang Theory, Wolowitz este total dar doar pana sa insoara tot cu aia mica, Rostenkowski.Acuma : daca  nu au posibilitati sa transmita competitii sportive decente ?! mai baga in reluare un meci/dou/trei etc. in care  nationala pierde.Au, au, durere ...

#20
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Grafica noua de Craciun, pe toate canalele Media Pro, inclusiv PRO X.
[ https://i.imgur.com/UvnDNka.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#21
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
De sambata 16 ianuarie, ora 21:00 si ulterior zilnic de la 20:00 incepe serialul Dr. Ken din 2015 pe PRO X. Vizionare placuta! Genul programului: Comedie.

#22
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Sambata a inceput "Dr. Haos", vineri a inceput "24: O noua zi" si curand incepe "Prison Break" sezonul 5, tot in premiera.
Nu mai sunt aceleasi seriale obosite si date in reluare.
De asemenea, de miercurea viitoare incepe "Kevin poate sa astepte!", tot in premiera.
Credeti ca mai are vreo sansa postul? Ati inceput/veti incepe sa va uitati la el acum ca sunt seriale noi, in premiera? Eu, da.

#23
sorin96

sorin96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 13.03.2016
Dr. Haos (Dr. Ken) a mai fost pe post

#24
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,313
  • Înscris: 11.08.2019
Dr. Haos a mai fost. Dar tot ce ai zis acolo sunt seriale obosite și reîncălzite. Nu m-am mai uitat la Pro X de când au difuzat Goldbergs și Last Man Standing.

#25
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,834
  • Înscris: 07.07.2009

 SynOfficial, on 20 ianuarie 2021 - 15:36, said:

Sambata a inceput "Dr. Haos", vineri a inceput "24: O noua zi" si curand incepe "Prison Break" sezonul 5, tot in premiera.
Nu mai sunt aceleasi seriale obosite si date in reluare.
De asemenea, de miercurea viitoare incepe "Kevin poate sa astepte!", tot in premiera.
Credeti ca mai are vreo sansa postul? Ati inceput/veti incepe sa va uitati la el acum ca sunt seriale noi, in premiera? Eu, da.
Dr. Ken, Kevin Can Wait, Prison Break le-am terminat când au rulat în SUA. :D Toate sunt seriale anulate.

#26
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020

 sorin96, on 20 ianuarie 2021 - 15:47, said:

Dr. Haos (Dr. Ken) a mai fost pe post
In promo au spus ca e premiera.

#27
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,115
  • Înscris: 21.05.2019

 SynOfficial, on 20 ianuarie 2021 - 15:36, said:

Sambata a inceput "Dr. Haos", vineri a inceput "24: O noua zi" si curand incepe "Prison Break" sezonul 5, tot in premiera.
Nu mai sunt aceleasi seriale obosite si date in reluare.
De asemenea, de miercurea viitoare incepe "Kevin poate sa astepte!", tot in premiera.
Credeti ca mai are vreo sansa postul? Ati inceput/veti incepe sa va uitati la el acum ca sunt seriale noi, in premiera? Eu, da.

24 legacy e bun l-am vazut cand a fost rulat in US!

Pe pro x ma uit strict la serialele clasice: Seinfeld, Mash, Married with Childreen, chiar si The Big Bang ...Restul recenziilor, asa zise "comedii" sunt extrem de slabe, comparativ cu cele clasice.
Prison Break l-am vazut cand a aparut in US.

Cu alte cuvinte azi pe el urmaresc Married with Childreen, ca Seinfeld s-a terminat. Si cel nou Dr Haos mi se pare foarte slab si deci nu il urmaresc!

#28
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Comedia „Bărbat în minoritate” se vede de luni, 8 februarie, seară de seară, la PRO X.
Fiind serial vechi, nu cred ca e premiera, dar in ultimii 3 ani nu am mai vazut serialul pe post, deci e posibil sa fie premiera, asta mai ales tinand cont ca in ultima vreme au difuzat numai seriale noi, in premiera.

#29
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,313
  • Înscris: 11.08.2019
Au difuzat 3-4 sezoane acum câțiva ani. Poate vor difuza și sezoane mai recente.

#30
sorin96

sorin96

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,166
  • Înscris: 13.03.2016

 -TINO-, on 01 februarie 2021 - 14:55, said:

Au difuzat 3-4 sezoane acum câțiva ani. Poate vor difuza și sezoane mai recente.
M-am uitat pe program si vor redifuza tot primele 4 sezoane

#31
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020

 sorin96, on 01 februarie 2021 - 17:53, said:

M-am uitat pe program si vor redifuza tot primele 4 sezoane
Inseamna ca au dat si ei asa 3 seriale in premiera, si gata. Gura si la gara. Incepem iarasi cu reluari, Prietenii tai, Teoria Big Bang, Seinfeld... Ca sa aiba un oarecare succes canalul asta ar trebui sa revina fie la un episod dintr-un serial de la 20:00 la 20:30 si dupa 3 episoade din alt serial, fie la 2 cu 2 in intervalele 20-21 si 21-22, cum era in 2017. Altfel, nu prea ai ce sa alegi, seara n-ai la ce sa te uiti din moment ce sunt 2 ore din acelasi serial. Daca nu iti place comedia respectiva, schimbi postul. Asta nu ii ajuta pe ei in niciun fel.

#32
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,115
  • Înscris: 21.05.2019
Foarte bine, suntem multi care revedem cu drag Seinfeld Married with childreen, Mash samd. Sa le dea ciclic. E perfect si sunt cu mult peste orice mizerie de asa zisa "comedie" de azi. Eu urmaresc Pro X DOAR ptr aceste seriale vechi! In rest nu ma intereseaza!

#33
vierme

vierme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 31.08.2007
Corect. Am revazut de prea multe ori serialele de pe Comedy Central. O alternativa ar fi buna. Doar sa nu mai schimbe atat orele de difuzare.
Daca as cere si mai putine reclame probabil as fi considerat obraznic.
:P

#34
SharonCollins

SharonCollins

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,192
  • Înscris: 07.04.2017
Problema e ca le dau aiurea. Adica la Seinfeld nu au dat sfarsitul , la Mash la fel anul trecut. Adica ma uitam la toate episoadele si cand mai aveau 2 , tranc, bagau altceva. De cacao!

#35
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020

 silcar, on 04 februarie 2021 - 14:04, said:

Foarte bine, suntem multi care revedem cu drag Seinfeld Married with childreen, Mash samd. Sa le dea ciclic. E perfect si sunt cu mult peste orice mizerie de asa zisa "comedie" de azi. Eu urmaresc Pro X DOAR ptr aceste seriale vechi! In rest nu ma intereseaza!
Si mie imi plac, si ma uit. Dar sa dea si ceva nou.
Daca ar da in bucla pe intervalul 20:00-20:30 zilnic Friends, Seinfeld, Teoria Big Bang si pe intervalul 20:30-22:00 un serial in premiera, n-as avea nicio problema. Dar cand imi iei toata seara cu un serial in reluare, nu e ok. MASH si Familia Bundy deoarece sunt 4:3 SD nu le pot da in prime-time, ca ar arata urat, asa ca le dau de la 18:00. Au reinceput Familia Bundy cu seria 1 acum cateva zile. N-ar strica sa mai avem si alte comedii clasice, ca sigur mai sunt. Poate sa dea un Mr. Bean, sau altceva.

 vierme, on 05 februarie 2021 - 00:01, said:

Corect. Am revazut de prea multe ori serialele de pe Comedy Central. O alternativa ar fi buna. Doar sa nu mai schimbe atat orele de difuzare.
Daca as cere si mai putine reclame probabil as fi considerat obraznic.
Posted Image
Reclamele la canalele PRO sunt extrem de predictibile. Incep la XX:12 si dureaza 6 minute + 2 minute si la XX:44 si dureaza tot 6 minute + 2 minute. Evident, pot difera cu 1-2 minute, dar destul de rar. Sunt facute in asa fel incat sa poti pleca in momentul in care incep si sa revii peste 6 minute fiind sigur ca nu ratezi nimic.

#36
romanul10

romanul10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 700
  • Înscris: 07.05.2020
Mr.Bean s-a mai difuzat pe A1 pana nu mai stiu cand. PRO X sau PRO CINEMA ar trebuii sa difuzeze Vacanta Mare cu Garcea, aia e comedie adevarata. :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate