Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achiziție lentile ochelari o...

Alegere rucsac 20 litri

Pareri legate de tunel solar - su...

Recomandare birou copii de 6 si d...
 Ieșire din indiviziune teren...

Imprimanta A4 si A3 cu scanner

Morți stupide (Italia)

Vom ajunge la deflatie?
 Partaj succesoral

IFN-urile mi-au distrus scorul FI...

Sfat achiziție laptop

Maneaua la concertele Coldplay
 Ce este cu aceasta inflație ...

Duster 2011 carplay

Portare inapoi la Telekom

Telecabina Piatra-Neamț - Ma...

Asigurare de sanatate privata

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

Antonellatx89

Antonellatx89

New Member

• Grup: Candidate Members
Bună tuturor
Vroiam sa aflu păreri de la voi despre asigurări de sănătate private NN
merita?
Nu am probleme grave de sănătate dar vreau sa fac o operație de scoatere a amigdalelor și la privat costa 1000euro
Credeți ca ar acoperi o astfel de asigurare costul?
Mulțumesc anticipat

wertyck

wertyck

Guru Member

• Grup: Senior Members
Asigurarea acopere 100% costul operației, doar daca ai in lista asigurării și operațiile chirurgicale.
De exemplu eu am o asigurare medicala la Asirom, făcută de firma la care lucrez, și am avut nevoie de câteva ședințe de recuperare medicală și am văzut că aveam decontate consultațiile medicale de kinetoterapie, dar nu și procedurile  de recuperare medicală...
Trebuie verificate lista disciplinelor medicale acoperite de acea asigurare, înainte de a comanda.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate