Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Dan Bittman crede că Andreea Esca și-a înscenat boala COVID-19: Nu e nimic adevărat acolo.

  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
florinho12

florinho12

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,364
  • Înscris: 19.08.2010
Artistii astia in lipsa de concerte si mii de euro din bani publici au luat-o razna rau.. ultimul exemplu Dan Bitman
Nici bine nu s-au stins ecourile declarațiilorhalucinante pe care le-a făcut în emisiunea Gândul Live, unde spunea că nu crede în gravitatea virusului și contesta măsurile luate de autorități, căci Dan Bittman revine în atenție cu un nou scandal. El nu crede că știrista PRO TV a fost infectată cu SARS-COV-2, punând totul pe seama conspirațiilor care circulă de luni bune, conform cărora artiștii și influencerii ar fi plătiți ca să se dea bolnavi.
Ce spune despre Andreea Esca: "Nu așa se trece și nu așa se revine la știri, veselă și ferice"

”S-au căutat atâtea și atâtea exemple, au vrut să găsească și în lumea sportului, au vrut să găsească și în lumea televiziunii, cum a fost Andreea Esca. Au vrut să găsească la un moment dat chiar și în lumea asta, a noastră, a artiștilor, a cântăreților... Dacă cred că Andreea Esca și-a înscenat boala? Da, cred că da! Cred că nu e nimic adevărat acolo. E părerea mea! E prietenă cu mine, dar... părerea mea e că nu e nimic adevărat. Am văzut oameni care au trecut prin chestia asta, nu așa se trece și nu așa se revine la știri, veselă și ferice! Eu cred că acolo e un trust care ne sperie zi de zi. Eu nu vreau să mă lupt acum cu PRO TV-ul... Dar în fiecare zi ne toarnă cu picătura dezastre peste dezastre și motive să fim cuminți și să tăcem”, a declarat Dan Bittman la emisiunea online moderată de Mădălin Ionescu.

Invitat în emisiunea online a lui Mădălin Ionescu, solistul de la Holograf a continuat să facă afirmaţii controversate. Dan Bittman a spus răspicat că nu crede că ştirista Andreea Esca a fost bolnavă de COVID-19. După ce s-a declarat anti-mască, Dan Bittman face noi afirmaţii surprinzătoare. Solistul nu crede că vedeta PRO TV Andreea Esca a fost infectată cu SARS-COV-2, punând totul pe seama conspiraţiilor care circulă de luni bune, conform cărora artiştii şi influencerii ar fi plătiţi ca să afirme că s-au îmbolnăvit. ”S-au căutat atâtea şi atâtea exemple, au vrut să găsească şi în lumea sportului, au vrut să găsească şi în lumea televiziunii, cum a fost Andreea Esca. Au vrut să găsească la un moment dat chiar şi în lumea asta, a noastră, a artiştilor, a cântăreţilor... Dacă cred că Andreea Esca şi-a înscenat boala? Da, cred că da! Cred că nu e nimic adevărat acolo. E părerea mea! E prietenă cu mine, dar... părerea mea e că nu e nimic adevărat. Am văzut oameni care au trecut prin chestia asta, nu aşa se trece şi nu aşa se revine la ştiri, veselă şi ferice! Eu cred că acolo e un trust care ne sperie zi de zi. Eu nu vreau să mă lupt acum cu PRO TV-ul... Dar în fiecare zi ne toarnă cu picătura dezastre peste dezastre şi motive să fim cuminţi şi să tăcem”, a declarat Dan Bittman

Edited by florinho12, 12 November 2020 - 16:14.


#2
Kaffir2018

Kaffir2018

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,332
  • Înscris: 15.06.2018
Nici noi nu credeam că ar avea prea mult creier Dănuţ ăsta, dar ce să-i faci...

#3
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,463
  • Înscris: 30.10.2003
Daca a facut muzica buna, nu inteleg de ce trebuie bagat in seama pentru niste declaratii aiurea.
Chiar nu merita efortul.

#4
gozmyn

gozmyn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,642
  • Înscris: 17.03.2009
Inteleg ca Bitman castiga substantial din concerte... dar chiar atat de grav sa fi ajuns cu banii incat sa faca propaganda anticovid? Stiu ca saracia te schimba, in a gasi solutii ca sa iesi... dar la Bitman se manifesta in alt mod, unul stupid.

#5
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007
Poate scoate Holografu' un hit despre pandemie...

#6
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Are deja, Vreau o minune.

#7
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,463
  • Înscris: 30.10.2003

View Postsylvius, on 12 noiembrie 2020 - 16:24, said:

Poate scoate Holografu' un hit despre pandemie...
The Rolling Stones a reusit.

Edited by Bursul, 12 November 2020 - 16:27.


#8
nico99900

nico99900

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,065
  • Înscris: 09.09.2010
Nu conteaza cum se vorbeste despre tine. Conteaza sa se vorbeasca, si sa nu te uite lumea.

#9
cristiany

cristiany

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,865
  • Înscris: 16.04.2007

View Postflorinho12, on 12 noiembrie 2020 - 16:13, said:

Eu cred că acolo e un trust care ne sperie zi de zi. Eu nu vreau să mă lupt acum cu PRO TV-ul... Dar în fiecare zi ne toarnă cu picătura dezastre peste dezastre şi motive să fim cuminţi şi să tăcem”, a declarat Dan Bittman
Ciudat e ca si celalalt mare trust si-a pus angajatii sa ne sperie.
Cu ei nu se lupta Danutz SRL ?

#10
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,502
  • Înscris: 13.06.2004
Holograf... a ajuns de la Rock la miorlăituri.

#11
CovertTwo

CovertTwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,057
  • Înscris: 16.09.2019
Păi și ? E părerea lui, să fie sănătos.
El e cunoscut pentru muzică, nu pentru capacitatea de analiză.
Că nu ar fi cazul să se bage in chestii care îl depășesc, asta e adevărat, dar, cel mai bine e sa l ignori.

#12
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,114
  • Înscris: 21.05.2019
Din pacate, cand nu amendezi un imbecil ca bitman, care instiga voalat la nerespectarea regulilor, aici ajungi. Desigur de vina sunt si cei care promoveaza asemenea aberatii! Cum poti sa iei in calcul parerea unui neica nimeni in materie de medicina si epidemiologie? Dar cum prostii la noi sunt multi, de aia ar fi trebuit legi dure impotriva celor care instiga public la nerespectarea masurilor!
Bitman, e in foame de bani! Nu mai iesa cascavalul din concerte. Ce-l intereseaza pe el, ca prin prostia lui alimenteaza si turma agramatilor , asa numitii "doktori de facebook" sa nu respecte masurile! PENIBIL!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate