Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Samsung galaxy note 20 vs note 20 ultra

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Anonymous1986

Anonymous1986

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,377
  • Înscris: 03.03.2016
Eu as vrea ultra daca îl prind la oferta de black Friday dar în caz de nul prind merita diferența de bani pe ultra?

#2
serban57

serban57

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,124
  • Înscris: 28.02.2017
Note 20 nu merită sub nicio formă, ori Ultra, ori alt telefon.

#3
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
După ani de Note, am rămas la 8. Note nu mai merita deloc. In Romania și EU vine mereu variantă slabă și mai scumpă decât crau cu Snapdragon.
Total de acord cu colegul de mai sus.

#4
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 24.06.2008
Am 40 de ani si un salariu mai mult decat decent,dar eu nu inteleg cu poate da cineva de la 3500 lei in sus pe un telefon,care poate chiar in prima zi dupa ce l-ai luat il poti scapa jos sau pierde.
Ce face un telefon de 8000lei,fata de un telefon de 2500lei (sa nu zic mai putin) ?
Mi se pare snobism !?

#5
birau1982

birau1982

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,784
  • Înscris: 07.01.2010
Pe principiul asta de ce ai da zeci de mii de euro pe o mașina, ca ajungi cu ea acasă și ți-o fura. Nu e relevant de ce dau unii si alții nu, fiecare cu piticii lui.

#6
Anonymous1986

Anonymous1986

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,377
  • Înscris: 03.03.2016

View Postgeorge_eu25, on 08 noiembrie 2020 - 19:17, said:

Am 40 de ani si un salariu mai mult decat decent,dar eu nu inteleg cu poate da cineva de la 3500 lei in sus pe un telefon,care poate chiar in prima zi dupa ce l-ai luat il poti scapa jos sau pierde.
Ce face un telefon de 8000lei,fata de un telefon de 2500lei (sa nu zic mai putin) ?
Mi se pare snobism !?
Cred ca e problema fiecăruia pe ce da banii, nu cred ca o camera foto de pe note 20 se compara cu un telefon de 2000 de lei

#7
DuskGerman

DuskGerman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,516
  • Înscris: 12.07.2019

View Postgeorge_eu25, on 08 noiembrie 2020 - 19:17, said:

Am 40 de ani si un salariu mai mult decat decent,dar eu nu inteleg cu poate da cineva de la 3500 lei in sus pe un telefon,care poate chiar in prima zi dupa ce l-ai luat il poti scapa jos sau pierde.
Ce face un telefon de 8000lei,fata de un telefon de 2500lei (sa nu zic mai putin) ?
Mi se pare snobism !?
Ce treaba are cum ti se pare tie cu ce vrea utilizatorul?

Citesc mesajul tau si parca toti ne adunam sa ne aruncam dupa piatra.

Ideea este ce crezi tu ca poate face un telefon de 2500 de lei de se poate compara cu un telefon de 5000 de lei? Camera - NU, rezistenta la apa? nu, incarcare fara fir- Nu, etc... si bla bla bla.

#8
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 24.06.2008
Asa sa fie,cum spuneti voi....

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate