Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Router wireless prin SIM

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
salcudeannn

salcudeannn

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 07.10.2020
Va multumesc pentru raspunsuri !
Am tinut cont de sfaturile voastre si am decis sa imi cumpar un router huawei b310 de pe olx(maine merg sa ma intalnesc cu omul ), iar daca semnalul nu va fi suficient o sa imi cumpar si o antena.
Inca o data, va multumesc pentru raspunsuri si o sa revin cu un post referitor la viteza pe care o sa  o  am.

#20
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,639
  • Înscris: 14.10.2004
Sa revii cu informatii despre cum merge "instalatia" ca si eu sunt interesat de un B130.

#21
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
B310 e un router de top, n-are de ce sa meargă nasol.

#22
salcudeannn

salcudeannn

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 07.10.2020
Se pare ca m-am razgandit pe ultima suta de metri.
Am gasit pe olx la un baiat dintr-un oras situat la vreo 30 km de mine un router Huawei 3 PRO (model B535) si l-am luat la 320 de lei nou,sigilat. L-am instalat si functioneaza perfect, am testat pe telefon cu aplicatia SPEEDTEST si scot pe la 15 MB download, respectiv 5 MB upload (valori date cu aproximare), insa sunt sigur ca gasesc si zone mai bune prin casa, deocamdata l-am lasat aproape de priza, oricum viteza asta imi e suficienta.
Am bagat o cartela de Vodafone, am activat o optiune de 5 euro cu 80GB net, iar inca 50 i-am primit bonus.

View Postxymzar, on 08 noiembrie 2020 - 09:55, said:

Sa revii cu informatii despre cum merge "instalatia" ca si eu sunt interesat de un B130.

Daca esti interesat de modelul meu, iti pot trimite anuntul persoanei de la care am cumparat eu, a zis ca a vandut peste 20 bucati si inca mai are(sa nu se inteleaga gresit, NU vreau sa ii fac reclama sau sa il promovez in vreun fel).

#23
HeroicStar

HeroicStar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 04.08.2019
E bun si B535 insa cu o antena poti scoate un 30 mbps. Avantajul antenei este ca daca pica statia la care se conecteaza routerul tau, o poti orienta spre alte puncte cardinale.

#24
mariuswk

mariuswk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 04.12.2010
Salut, am o întrebare, cum conectez telefonul la un calculator, există un adaptor emițător ceva?

#25
A-ONE

A-ONE

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,926
  • Înscris: 28.09.2017
Poți folosi cablul de încărcare a terminalului prin USB.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate