Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebare concediu medical

Program editare video

Montare tv pe perete

Partitionare mansarda
 Recomandare casti in ear

Upgrade placa video onboard la AT...

Sistemul de invatamant pe care sa...

Lanterna PNI Adventure F750 Green...
 Recomandare incalizre casa noua

Problema router ZTE F618V2 DiGi

Murder Mystery 2 (2023)

Recomandare Achizitie Autoclav
 Problema creare folder si sterger...

Impozit venituri inchiriere locui...

Infectie masea cu un perete ramas

Finisare placi OSB interior - ex...

Drona DJI Mini 2 - discutii generale

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

Me_Shobo

Me_Shobo

Junior Member

• Grup: Members
Deobicei asa ar trebui sa fie ultima cea mai recomamdata, dar ultimele 2-3 updateuri nu au adus nimic in plus pentru mini 2 ci doar suport pentru avata.
In it se stie ca orice update la un soft strica alte lucruri in spate.
Cu versiunile 1.6.8 sau 1.6.9 parca aveam semnal mai bun ,asta in conditiile in care zburam din acelasi loc pe acelasi traseu, iar cu 1.7.0 sa raman fara semnal dupa 450 m cand inainte mergeam aproximativ 800m fara probleme mi se pare ciudat.  Noroc cu rth care si-a facut treaba exemplar.
Sunt constient ca poluarea radio influenteaza extrem de mult semnalul de aceea incerc sa evit zone aglomerate.
Multumesc de raspuns.

sebesan83

sebesan83

Junior Member

• Grup: Junior Members
Salut,azi mia venit un dji mini 2 si am observat cand pun acumulatorii la incarcat se aude enervant încărcătorul scoate un sunet ciudat..Am mai încercat si cu un încărcător de la telefon dar e complet silent..poate sa imi spuna cineva daca tot asa face sau am nimerit eu unu defect.E vorba de incarcatorul ca la telefon

Edited by sebesan83, 14 November 2022 - 17:46.

sebesan83

sebesan83

Junior Member

• Grup: Junior Members
Am observat ca in meniu nu e optiunea sa nu mai jncarce telefonul când conectez telecomanda.Prefer mai bine sa nu il incarce..

dark_angel_tgv

dark_angel_tgv

Member

• Grup: Members
Vand drona DJI MINI 2. Drona are garantie pana in aprilie 2023, am la ea geanta, 3 acumulatori fiecare cu putine incarcari:
acumulator 1 cu 5 incarcari
acumulator 2 cu 3 incarcari
acumulator 3 cu 2 incarcari; rack de incarcare pt baterii, protectii elicii, landing feet,etc. Folosita foarte putin, nelovita, nezgariata sau alte prostii. Este impecabila, ca noua. Pret 2000 lei . Pt informatii lasati mesaj privat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate