Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

Samsung A20E 4G+

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
asgardxx

asgardxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 17.12.2003
Salut,

Am un Samsung A20E pe care-l folosesc pe orange, din ce am vazut pe net ar trebui sa stie 4G+, i-am instalat setarile de internet trimise automat de orange, dar tot nu intra in 4G+.

#2
Darkman48

Darkman48

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,099
  • Înscris: 24.05.2009
Posibil sa fie vina semnalului, 4G inca e "un lux" in unele orase, zone.

#3
asgardxx

asgardxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 17.12.2003
Nu e din semnal, inainte am avut un A5 2017 si in aceeasi locatie aveam 4G+ full fara probleme.

#4
Darkman48

Darkman48

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,099
  • Înscris: 24.05.2009
Ai bifat la setari de retea sa comute automat intre 2,3,4G? Suna la ei, sa nu trebuiasca sa activeze si ei ceva pe acolo, sau sa nu iti trebuiasca o cartela sim noua.

#5
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Telefonul asta nu suporta 4G+.

#6
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004

View Postasgardxx, on 02 noiembrie 2020 - 08:37, said:


Am un Samsung A20E pe care-l folosesc pe orange, din ce am vazut pe net ar trebui sa stie 4G+, i-am instalat setarile de internet trimise automat de orange, dar tot nu intra in 4G+.
     Ce nu ai putut rezolva în 4G si ai nevoie de 4G+ ?

#7
asgardxx

asgardxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 222
  • Înscris: 17.12.2003
E ok si cu 4G, doar intrebam. Asa e, se pare ca telefonul nu stie 4G+, desi dupa raspunsul oferit de Samsung cuiva pe site-ul lor oficial ar trebui sa stie: https://www.samsung....SM-A202FZKDROM/
"Având în vedere faptul că modelul A20e este compatibil cu tehnologia 4G+ (opțiunea LTE/3G/2G trebuie selectată în meniul Setări > Conexiuni > Rețele mobile > Mod rețea), îți recomandăm să iei legătura cu reprezentanții Orange România, pentru a solicita informații în ceea ce privește acoperirea națională.
În ceea ce privește cea de-a doua întrebare, litera e, prezentă în denumire, reprezintă prescurtarea cuvantului esențial."

Mersi oricum

#8
incepatorit

incepatorit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 07.06.2011
Salut.
Ma puteti ajuta cu un sfat. Am achiziționat recent un Samsung A20e si am instalat două aplicații pentru înregistrarea apelurilor telefonice si ambele aplicatii desi se pare ca înregistrează ceva, cad redau fisierul inregistrare nu se aude nimic. Aplicații instalate:  automatică call recordwr (acr) si inregistrator de apeluri.
Ma puteti ajuta cu un sfat?
Multumesc

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate