Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Problema Aplicatie Amazon Alexa

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
VNV666

VNV666

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 963
  • Înscris: 01.11.2019
Salut, am descarcat aplicatia respectiva, m-am conectat pe cont, dupa cere sa confirm ca-s eu si cand ma intorc in aplicatie, scrie ca "No Network Available" conectat la retea 4G de la Digi, am incercat si pe Wi-Fi, am sters-o, am sters cache, nicio reusita sa intru in cont. Videoclip cu pricina Attached File  20201101_140928.mp4   4.35MB   15 downloads

#2
WorstSpiderman

WorstSpiderman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 18.06.2019
Samsung>Samsung Galaxy S5, S5 Neo si S5 Edge

ce legatura are cu Samsung?
Incearca aici

#3
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Ce anume vrei sa controlezi cu alexa? E compatibil? Acel intterupator, priza inteligenta, etc, trebuie sa se conecteze wireless la un router. Ai asa ceva?

#4
VNV666

VNV666

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 963
  • Înscris: 01.11.2019

 rumegus, on 01 noiembrie 2020 - 16:36, said:

Ce anume vrei sa controlezi cu alexa? E compatibil? Acel intterupator, priza inteligenta, etc, trebuie sa se conecteze wireless la un router. Ai asa ceva?
Eu doar am instalat-o sa vad ce fel de interfata are si sa ma familiarizez cu optiunile pe care le are. De Craciun, vreau sa cumpar un Amazon Echo Dot 3rd Generation.

Edited by VNV666, 01 November 2020 - 17:11.


#5
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Si cum anume crezi ca poti folosi telefonul, daca nu are ce controla? Cand o sa cumperi si dot-Ul, sau macar un sonoff de 25 lei, ai si router wireless, le vei putea seta si juca.

#6
VNV666

VNV666

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 963
  • Înscris: 01.11.2019

 rumegus, on 01 noiembrie 2020 - 17:11, said:

Si cum anume crezi ca poti folosi telefonul, daca nu are ce controla? Cand o sa cumperi si dot-Ul, sau macar un sonoff de 25 lei, ai si router wireless, le vei putea seta si juca.
La ce se refera prin "No network available. Please connect and try again"? Apare la sfarsitul videoclipului.

Edited by VNV666, 01 November 2020 - 18:36.


#7
VNV666

VNV666

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 963
  • Înscris: 01.11.2019
S-a rezolvat prin resetarea parolei la cont.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate