Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Probleme mouse

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
DGecko

DGecko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 723
  • Înscris: 31.07.2012
Va salut!
De ceva vreme am mici nelamuriri in legatura cu acest mouse https://www.emag.ro/.../pd/DFVF9YBBM/. Il am de mai bine de un an si nu am avut probleme cu el pana in prezent.
Prima dintre nelamuriri ar fi ca acesta nu se mai opreste imediat dupa ce opresc laptopul, functionand in continuare in jur de 20-25 de minute. Inainte se oprea in acelasi timp, nu mai avea nici un led aprins, nimic.
Am mai observat ca uneori sare cursorul singur in timp ce-l manevrez, aici am incercat sa-l folosesc si pe alte suprafete si parca nu mai face la fel, dar sa zic ca tot "agata" putin.
Se mai poate face ceva in privinta lui sau are inceput de sfarsit? Multumesc.

#2
popa-andrei

popa-andrei

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.02.2018
Curata senzorul cu un betigas de urechi imbibat in spirt. La mine s-a remediat aceeasi problema la un alt model de mouse.

#3
DGecko

DGecko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 723
  • Înscris: 31.07.2012

View Postpopa-andrei, on 13 octombrie 2020 - 17:55, said:

Curata senzorul cu un betigas de urechi imbibat in spirt. La mine s-a remediat aceeasi problema la un alt model de mouse.
Multumesc, voi incerca.

#4
rim80

rim80

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,169
  • Înscris: 06.04.2020
Cat vrei sa te tina? Asta-i soarta chinezariilor, altul la schimb ca nu-i o avere.

#5
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,904
  • Înscris: 07.11.2006

View Postrim80, on 13 octombrie 2020 - 19:06, said:

Cat vrei sa te tina? Asta-i soarta chinezariilor, altul la schimb ca nu-i o avere.

Si soarta celor care nu-s chinezarii ci-s facute in China care-i?

#6
DGecko

DGecko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 723
  • Înscris: 31.07.2012

View Postrim80, on 13 octombrie 2020 - 19:06, said:

Cat vrei sa te tina? Asta-i soarta chinezariilor, altul la schimb ca nu-i o avere.
Produsul are garantie 2 ani de zile, cam atat as vrea sa tina, cat garanteaza producatorul.
Pana sa-l trimit in garantie, desi nu cred ca mai gasesc ambalajul original si nu stiu daca-l primeste fara acesta, voiam sa vad daca se mai poate face ceva in afara de garantie.

View Postpopa-andrei, on 13 octombrie 2020 - 17:55, said:

Curata senzorul cu un betigas de urechi imbibat in spirt. La mine s-a remediat aceeasi problema la un alt model de mouse.
Am incercat metoda, dar fara rezultat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate