Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 

Sfaturi pronosticuri sportive

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Mishhuu

Mishhuu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 11.06.2017
Salutare! Aveți idee de niște site-uri/băieții care dau pronosticuri de bilete? Știu ca e contra-cost sunt dispus sa plătesc doar sa am și profit după.

#2
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,697
  • Înscris: 29.10.2017
Gandeste-te logic, daca ei au pronosticuri care genereaza profit ...de ce nu le joaca ei la cat mai multe case de pariuri sa iasa pe plus?

#3
odastramosilor

odastramosilor

    resemnat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,725
  • Înscris: 29.02.2004

View PostMishhuu, on 04 octombrie 2020 - 16:23, said:

Salutare! Aveți idee de niște site-uri/băieții care dau pronosticuri de bilete? Știu ca e contra-cost sunt dispus sa plătesc doar sa am și profit după.
tine si de sansa. O echipa poate fi de 3 ori mai puternica si sa nu poata inscrire. Da in bara sau prind o zi proasta. Iar la echipele aproximativ egale e si mai greu de spus. Uite ce-a patit Rapidul sau Craiova (in liga 2). N-ai cum sa fii 100% sigur, de aia se si cheama jocuri de noroc. Poti castiga dfe vreo cateva ori dar cheltui mai mult decat castigi si te poti alege si cu o dependenta nasoala. Au fost atatea cazuri cand si-au vandut apartamentele, s-au sinucis ori si-au macelarit familia.

chiar crezi ca astea-s facute ca tu sa scoti profit? Iti mai arata pisica din cand in cand sa te tina prins, dar atata tot.

#4
nico99900

nico99900

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,068
  • Înscris: 09.09.2010
Cat dai? Ca iti dau pronosticuri.

#5
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,072
  • Înscris: 24.02.2011

View Poststalker2142, on 04 octombrie 2020 - 17:11, said:

Gandeste-te logic, daca ei au pronosticuri care genereaza profit ...de ce nu le joaca ei la cat mai multe case de pariuri sa iasa pe plus?
Dependenții de jocuri se ajută între ei ca fumătorii care își împrumută țigările. Posted Image Glumesc desigur, toate tips-urile din pariuri sunt țeapă. Pe verificate.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate