Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Xiaomi Mi 10T (Pro, Lite)

- - - - -
  • Please log in to reply
1031 replies to this topic

#37
HouseFreak

HouseFreak

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,432
  • Înscris: 15.09.2008

View Postclau64, on 24 octombrie 2020 - 21:03, said:

Am facut precomanda la Flanco pe 17.10. si azi pe la 15:30 m-a sunat curierul.


Ceva impresii despre telefon ?

#38
estadrian

estadrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 05.08.2005
A mai primit cineva precomanda? Ca de azi parca ar trebui sa înceapă livrările. Am sunat la evomag și mi-au zis ca nu este încă procesata precomanda mea.

#39
estadrian

estadrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 05.08.2005
"Momentan telefonul comandat se afla in preorder si nu avem un termen de aprovizionare" - primit pe mail de la evomag

Cred ca e modul lor de a transmite BYE BYE PRECOMANDA

#40
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
In acelasi stadiu e si precomanda mea de la pcgarage, "in asteptare".

#41
rep

rep

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 09.01.2004
yup, in asteptare si la mine, pcgarage, momentan asteapta produsele de la furnizor. Se pare ca la Flanco s-au miscat mai repede.

#42
aceton

aceton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,793
  • Înscris: 11.04.2017
Salutare, am ridicat azi jucăria de la eMag. Un Mi10T Pro. Până acum sunt plăcut impresionat de cat de mult a evoluat Xiaomi. Ultima jucărie a fost un Mi Mix2 pe care încă îl mai am.

#43
mariusxcom

mariusxcom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 436
  • Înscris: 06.06.2006
Ai primit de la emag doar telefonul sau si cadoul? La mine deocamdata nu s-a miscat nimic.

#44
aceton

aceton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,793
  • Înscris: 11.04.2017
Doar telefonul. Nu era pus la vânzare cu cadou și nici cu status de precomandă. Aveam nevoie urgent de telefon și nu am stat sa îl caut cu promoții.

#45
mariusxcom

mariusxcom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 436
  • Înscris: 06.06.2006
Am inteles. Ai dat comanda azi si azi l-ai ridicat. Sa ne spui feed back-ul tau zilele urmatoare.

#46
mariusxcom

mariusxcom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 436
  • Înscris: 06.06.2006
Am inteles. Ai dat comanda azi si azi l-ai ridicat. Sa ne spui feed back-ul tau zilele urmatoare.

#47
aceton

aceton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,793
  • Înscris: 11.04.2017
Până acum bateria tine bine de tot. Am trecut prin toate configurările, transferurile de fișiere de pe telefonul vechi, butonatul de rigoare și testul de camera. Când l-am scos din cutie avea 75% și după tot frecușul am ajuns la 40% cu 3.30 ore de SOT. Ecranul setat pe 90Hz.

#48
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,290
  • Înscris: 03.04.2004
Dat acum comanda prin Emag, maine il primesc -> varianta de 128 GB intrucat e pe stoc.

#49
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,457
  • Înscris: 07.01.2011
Cum este ecranul?daca avea amoled dadeam si eu comanda.

#50
aceton

aceton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,793
  • Înscris: 11.04.2017
Sunt mai sensibil la ochi si nu suport luminozitatea mare a ecranelor. Ca termen de comparatie cu ce am mai avut - Este sub Huawei P40 Pro care are OLED, peste Iphone 11 Pro, sub Note 20Ultra dar oarecum nu simt lipsa unui ecran Oled. Luminozitatea este puternica la maxim si se vede in orice conditii de lumina. Culorile sunt atat de Samsung style incat am reglat nitel intensitatea lor sa fie ceva mai naturale. Ai loc sa te joci cu setarile incat daca vrei sa iti arzi retina, poti sa o faci. Imaginea nu se vede pixelata. Este un ecran foarte foarte bun.

#51
silviu03

silviu03

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,457
  • Înscris: 07.01.2011
Suna bine, zici tu ca este peste 11 pro?
Cred ca o sa astept sa l vad undeva totusi.

#52
estadrian

estadrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 05.08.2005
Cei de la Blacktech au spus ca săptămâna asta primesc pachetele și de săptămâna viitoare ar livra. Sa vedem

#53
rep

rep

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 09.01.2004
da, superba organizare. Dai precomanda cu o saptamana inainte de lansare si primesti produsul mult mai tarziu fata de cineva care vrea sa isi ia acum telefonul. Nu tocmai asta e scopul precomenzii, sa ai tel day one? sau subit nu au stocuri de mi9c si tin totul blocat?

#54
estadrian

estadrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 05.08.2005
Cred ca acolo e problema. La telefonul cadou. Nu ma grăbesc. Le aștept. Intre timp așteptăm feedback de la norocoșii care l-au primit (baterie, ecran, camera, etc)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate