Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Xiaomi Mi 10T (Pro, Lite)

- - - - -
  • Please log in to reply
1031 replies to this topic

#19
ffaannee

ffaannee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 01.02.2009
Si la Flanco e la fel, plus 10% reducere la plata cu cardul. Cred ca e un pret impus de producator.

#20
HouseFreak

HouseFreak

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,432
  • Înscris: 15.09.2008

 ffaannee, on 17 octombrie 2020 - 13:18, said:

Si la Flanco e la fel, plus 10% reducere la plata cu cardul. Cred ca e un pret impus de producator.

reducerea de 10% nu se aplica la acest model

#21
vgabi

vgabi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 07.08.2008
Am Mi 10 Lite 5G de o săptămînă. Primul lucru dat jos aplicațiile semnate Xiaomi prin usb debbuging cu ADB fastboot tool.
Se pot dezinstala peste 100 de chestii inutile.

#22
ffaannee

ffaannee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 01.02.2009

 HouseFreak, on 17 octombrie 2020 - 15:52, said:

reducerea de 10% nu se aplica la acest model
Reducerea se aplica la cumparaturi peste 2000 de lei achitate cu cardul, nu e vorba de campania cu reduceri specifice Xiaomi.
De altfel am specificat clar in postul anterior ca e vorba despre plata cu cardul.

Attached Files


Edited by ffaannee, 18 October 2020 - 05:25.


#23
HouseFreak

HouseFreak

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,432
  • Înscris: 15.09.2008

 ffaannee, on 18 octombrie 2020 - 05:23, said:


Reducerea se aplica la cumparaturi peste 2000 de lei achitate cu cardul, nu e vorba de campania cu reduceri specifice Xiaomi.
De altfel am specificat clar in postul anterior ca e vorba despre plata cu cardul.

Am dat comanda prin plata cu cardul, nu se aplica reducerea la acest model, le-am trimis si mail sa vedem ce zic

#24
ffaannee

ffaannee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 01.02.2009
Trebuie sa astepti sa intre in stoc.

<<In Campanie participa doar produsele aflate in stoc ( cu status in site “in stoc” ),in limita stocului disponibil
In Campanie NU participa produsele cu status “La comanda” si “La precomanda”>>

#25
HouseFreak

HouseFreak

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,432
  • Înscris: 15.09.2008

 ffaannee, on 18 octombrie 2020 - 08:13, said:

Trebuie sa astepti sa intre in stoc.

<<In Campanie participa doar produsele aflate in stoc ( cu status in site “in stoc” ),in limita stocului disponibil
In Campanie NU participa produsele cu status “La comanda” si “La precomanda”>>

daca astepti sa intre in stoc nu mai beneficiezi de cadou , deci nu ai nimic de pierdut

#26
estadrian

estadrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 05.08.2005
În campanie participa și eMAG, dar la ei pe site când selectezi de exemplu mi 10t pro, nu arata ca ar da ca și cadou încă un telefon. Eu am dat comanda la ei. Sper sa primesc și cadoul. Le-am solicitat informații prin mail, dar încă nu am primit nimic.

#27
ffaannee

ffaannee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 01.02.2009
La Flanco produsul e disponibil din 26.10, iar campania cu redmi 9a sau c cadou se termina pe 25.10. Asadar nu pot fi cumulate cadoul cu reducerea. Era o chestie sa iei Mi 10T cu 1900 + un redmi 9a cadou.

#28
dariusgherman

dariusgherman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,523
  • Înscris: 28.08.2007
Am luat de la vodafone, la prelungire mi 10t pro. Tipul de la retentie nu stia ca se da un Redmi 9C NFC la precomanda...i-am zis sa se uite la ei pe site. A zis ca nu stie daca o sa il si primesc.
Astept sa vina, ambele sper, undeva pe saptamana viitaore.

#29
estadrian

estadrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 05.08.2005
Mda. Se pare ca campania este diferita în funcție de magazin. La eMAG doar pentru mi 10t e oferta cu telefon și e cu 100 lei mai mult ca prețul recomandat, la evomag e la prețul recomandat, dar la mi 10t pro da un redmi 9c fără nfc. Eu am dat comanda direct la Blacktech, importator oficial Xiaomi. Am comandat un Mi 10t pro și primesc și 9c-ul cu Nfc.

#30
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
A primit cineva telefonul, cei care ati facut precomanda? Sau nu se trimite nimic mai devreme de luni, 26.10?

9c-ul ala "in limita stocului" nu trag sperante sa il vad, oricum :)

Edited by MembruAnonim, 23 October 2020 - 20:04.


#31
estadrian

estadrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 05.08.2005
Începe de luni.
Cei de la Blacktech au zis ca primesc și telefonul cadou

Edited by estadrian, 23 October 2020 - 20:19.


#32
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Pe Blacktech nu mai era Mi10T Pro 128/8 black in stoc, asa ca l-am luat de la garaj. Aparea cadoul insa nu am mai verificat si stocul 9C in particular, dupa ce am finalizat comanda am vazut ca nu mai e. Nu cred ca il mai are nimeni in stoc, oricum.

Mai bine bag o fisa la Orange, e putin mai scump insa ei nu vand 9C separat si cel mai probabil au stoc.

Edited by MembruAnonim, 23 October 2020 - 22:53.


#33
mariusxcom

mariusxcom

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 436
  • Înscris: 06.06.2006
Eu zic ca nu are treaba cu stocul magazinului. 9c-ul il primesti de la importator in limita stocului disponibil cica. Ramane de vazut. Daca o sa faca figuri din astea, o sa isi faca si reclama negativa si majoritatea isi vor trimite inapoi telefoanele. (ai 30 zile sa il returnezi gratuit). Intre timp sigur va apare si oferta de BF si cred ca va avea un pret mai bun chiar. Ramane de vazut.

#34
clau64

clau64

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.03.2005
Am primit astazi telefonul impreuna cu 9c-ul. Inca nu am apucat sa-l butonez. Arata si se simte premium. Posted Image

#35
estadrian

estadrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 05.08.2005
De la ce magazin? Ca de luni încep livrările. Sau cel puțin asa scrie în oferte

#36
clau64

clau64

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.03.2005
Am facut precomanda la Flanco pe 17.10. si azi pe la 15:30 m-a sunat curierul.

Edited by clau64, 24 October 2020 - 21:04.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate