Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Lucrare de licență

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005
Salut,

Sunt intr-un impas legat de lucrarea mea de licență. Un capitol distinct trebuie să fie dedicat prezentării firmei la care am făcut un studiu legat de tema aleasă. Ce anume trebuie scris aici, mai ales că trebuie să scriu minim 10 pagini  :cursing:

Întreb asta, pentur că eu am absolvit facultatea in 2003 și nu mai sunt în contact direct cu școala, iar cu îndrumătorul pot să ma întâlnesc rar...

Orice sugestie este binevenită.  ;)

#2
Fantasio

Fantasio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 15.04.2005
Da si tu mai multe detalii. Ce tema are lucrarea, despre ce este studiul,cu ce se ocupa firma?

#3
reclamagiu

reclamagiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,222
  • Înscris: 09.09.2004
eu le-am zis ca nu pot da detalii despre firma pentru ca sunt confidentiale.
si orice aberatie ma intrebau despre firma le ziceam ca nu pot sa le zic ca e confidential, dar poate vor sa ma intrebe altceva :D

am luat 9

#4
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005

View PostFantasio, on Mar 22 2006, 19:30, said:

Da si tu mai multe detalii. Ce tema are lucrarea, despre ce este studiul,cu ce se ocupa firma?


Tema lucrarii este Metode de negociere. Firma se ocupa cu negocieri strategice online, mai exact cu oferirea de solutii de negociere online. Putem spune ca e o companie ".com",  cu sucursale de vânzări în mai multe țări.

View Postreclamagiu, on Mar 22 2006, 19:33, said:

eu le-am zis ca nu pot da detalii despre firma pentru ca sunt confidentiale.
si orice aberatie ma intrebau despre firma le ziceam ca nu pot sa le zic ca e confidential, dar poate vor sa ma intrebe altceva :D

am luat 9

Problema e că trebuie să scriu unele chestii, chiar dacă nu date confidențiale...

#5
babyblu

babyblu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 11.01.2006
Copiaza si tu Actul Constitutiv al unei societati (daca o sa scri cu 12 pct si spatiu de 1.5, ocupi cam 2 pagini, daca mai pui si o organigrama si mai aberezi pe baza activitati firmei ti-ai facut treaba). :D
Si eu dau licenta anul asta.  :confuzzled:

#6
mada66000

mada66000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 16.01.2005
cauta si tu ceva pe aici: tehnici de negociere si aici:carte

Edited by mada66000, 28 March 2006 - 11:57.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate