Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir
 Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa
 Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 

Apple Watch SE

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#73
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
Cablu magnetic e important sa fie original sau macar de calitate.

#74
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,850
  • Înscris: 17.09.2003

View Posttudor_ionutz2000, on 08 august 2022 - 13:56, said:

Cablu magnetic e important sa fie original sau macar de calitate.
Am cumpărat varianta SE Cellular. Presupun ca vine cu cablul magnetic la pachet. Dar nu știam dacă merge cu orice încărcător type C.

#75
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
Ar trebui sa mearga cu orice incarcator de doamne ajuta. Cu Anker-ul acela nu ar trebui sa ai probleme. Din pacate al meu SE nu mai poate fi reparat, si conform traditiei, Apple a vrut sa mi-l inlocuiasca. Dar pt ca Orange nu are in stoc modelul meu mi-au dat banii inapoi. Posted Image
Acum nu stiu ce sa fac, sa iau altul identic sau astept sa vad ce apare in toamna.Posted Image

#76
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,850
  • Înscris: 17.09.2003
Eu nu am asteptat la lansare. Am facut greseala anul trecut. Vroiam sa iau SE sau 6, am crezut ca Apple vor lansa un nou Apple Watch revolutionar. Dar nu a fost asa. Imediat dupa lansare, au disparut din magazine Apple Watch 6, care avea un pret competitiv, parca 1680 RON. Cand s-a lansat 7, costa vreo 2499 RON. Eu cred ca Apple Watch a ajuns la maturitate, se vor mai imbunatati senzorii si cam atat. Daca ne uitam la Galaxy Watch 4, vedem ca imbunatatirile sunt minore spre 0 fata de seria precedenta. Eu am prins varianta Cellular la Apple Watch SE la un pret foarte bun (1400 RON). Chiar daca apare SE 2, probabil ca vor aduce un spor de performanta insesizabil la activitatile obisnuite. Inca folosesc Apple Watch 3, poate ca merge putin mai lent, dar notificarile si apelurile vin instant, partea de fitness functioneaza perfect.

#77
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,850
  • Înscris: 17.09.2003
Am achiztionat ca protectie aceasta husa : https://www.vetter.r...4-44-45mm-black . Vine perfect pe ceas, acopera si ecranul ! Nu fac reclama, dar foliile de protectie din ce mi s-a zis in alte parti, la astfel de ecrane nu stau fixate perfect si pot cadea dupa cateva zile.

#78
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,850
  • Înscris: 17.09.2003
Revin cu o intrebare si o nelamurire : daca ma uit drept la ceas, se vad culorile normal. Daca ma uit dintr-un anumit unghi (stanga, dreapta), incep sa se vada culorile cu o tenta rosiatica. E normal acest lucru sau e un defect ?

#79
Ovidiu333

Ovidiu333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 971
  • Înscris: 06.09.2010
Am si eu doua huse asemanatoare, le-am spart pe amandoua pe la servici. Si mai intra si apa intre husa si ceas cand ma spal pe maini. Dar oricum folosesc una deja sparta, as face ceasul harcea-parcea in cel mult o saptamana.

#80
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
De-aia am folosit si eu o carcasa de la Spigen 1 an si ceva. Pana mi-a rupt-o unul dintre copii. Dupa care m-am obisbuit fara ea si ceasul a reusit sa supravietuiasca pana luna trecutaPosted Image

View PostOClaudiu, on 10 august 2022 - 14:04, said:

Revin cu o intrebare si o nelamurire : daca ma uit drept la ceas, se vad culorile normal. Daca ma uit dintr-un anumit unghi (stanga, dreapta), incep sa se vada culorile cu o tenta rosiatica. E normal acest lucru sau e un defect ?
Banuiesc ca fara carcasa vezi tenta aia rosiatica. Nu stiu daca e normal dar oricum nu stiu cum te afecteaza din moment ce tu te uiti direct la el de cele mai multe ori din timp.

#81
OClaudiu

OClaudiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,850
  • Înscris: 17.09.2003
Cu carcasa se vede. Dar oricum, nu privesc la el din anumit unghi ci ma uit drept.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate