Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Amazfit GTR 2

- - - - -
  • Please log in to reply
255 replies to this topic

#253
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,594
  • Înscris: 21.08.2008
Trebuie că dispozitivul care înregistrează să știe să înregistreze VO2 max.
Am o mulțime de antrenamente in care apare în aplicație VO2 max  dar fara că vreun Amazfit de până acum sa știe asta.
Cu Band 6 o grămadă, am pus pe forum și imagini.
Nu am găsit sa se înregistreze în interior, nici măcar la Garmin. Nici nu mai conteaza atâta vreme cât folosesc Amazfit, cât voi mai folosi.
Una peste alta GTR 3 Pro nu e un ceas premium, funcțiile sunt multe dar nu foarte precise (vezi graficul HR in activitate), funcția telefon cu delay și se aude cam slab...
Voi rămâne la telefon+căști+banda, perechea optima. Păcat că banda e cam îngustă, nu "da bine".

#254
liberlamare

liberlamare

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,350
  • Înscris: 16.05.2007
Dane mai are xiaomi pana sa faca soft, cred ca acolo e problema la ei, sa ajunga Samsungul, in schimb aplicatia de sanatate este mai buna.

Edited by liberlamare, 09 July 2022 - 09:54.


#255
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,594
  • Înscris: 21.08.2008
Știu că mulți consideră că degeaba ai hardware bun daca e imperecheat cu un soft prost.
Ideea era că Band 6 merge excelent cu Zepp Life iar GTR 3 Pro arata/înregistrează aiurea cu Zepp OS.
Voi incerca Band 7 Pro când apare.
Daca as fi fost la primul smart/fitness...

#256
liberlamare

liberlamare

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,350
  • Înscris: 16.05.2007
eu simt lipsa fata de Samsung ca nu pot apela de pe ceas cum faceam Samsungul, aveam ceasul, telefonul si casca bluetooth, puteam suna de pe ceas si vorbi de la casca (fara sa fac nimic cred ca stia telefonul sa le gestioneze, o sa verific cu unul din ceasurile vechi sa vad daca telefonul sau ceasul stia asta), Xiaomi nu a ajuns la performanta asta, iar sa vorbesti de la ceas imi pare o porcarie, in rest imi plac modelele 3, mai ales GTS-ul, forma lui.

Edited by liberlamare, 09 July 2022 - 10:04.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate