Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Ce promoveaza Netflix-ul

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#1
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
Am dat de acest trailer, aparent este un documentar

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/x41SMm-9-i4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Eu am cautat clipurile, le-am gasit relativ usor...Astia sunt bolnavi, nu-mi dau seama cum au reusit sa fie difuzati

#2
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,404
  • Înscris: 15.12.2009
Care e mai exact problema? Ca noi nu putem sa citim in capul tau, si nici n-am vrea.

#3
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostAnn0nyym0us, on 06 septembrie 2020 - 20:04, said:

Care e mai exact problema? Ca noi nu putem sa citim in capul tau, si nici n-am vrea.

Problema e ca au dat numele clipurilor....aia e problema

#4
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,404
  • Înscris: 15.12.2009
Si de ce e o problema? Nu e ca și cum până acum erau vreun secret bine păzit si nu erau la liber pe internet.

#5
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostAnn0nyym0us, on 06 septembrie 2020 - 20:09, said:

Si de ce e o problema? Nu e ca și cum până acum erau vreun secret bine păzit si nu erau la liber pe internet.

Serios ? Eu n-am auzit de aceste clipuri...tu ai auzit ? Doi la mana, tu ai habar pe ce fel de site-uri se gasesc ? Tie ti se pare normala o astfel de expunere ?

#6
ammaus

ammaus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,213
  • Înscris: 05.04.2008
daca si-a facut autorul clipul public ghinion... problema fiind unde? nu ai vrea ca, cumva ca pedofilii sa ramana anonim? cine stie, poate poate iti prinde tie pruncul...

#7
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,404
  • Înscris: 15.12.2009
Da, am auzit de ele. Da, știu pe ce site-uri se găsesc, sunt specifice pentru gore&shit. Ei au expus in trailer niște fragmente de titluri. Atat. Ca jimi91 de pe softpedia nu are ce face util si se apuca sa caute pe net, e dincolo de responsabilitatea altcuiva decât a lui jimi91.

Si daca nu dadeau nume, ci doar spuneau ca exista un clip care circula pe net cu unul care maltrateaza o pisica, la fel de usor era de gasit pe google.

#8
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostAnn0nyym0us, on 06 septembrie 2020 - 20:18, said:

Da, am auzit de ele. Da, știu pe ce site-uri se găsesc, sunt specifice pentru gore&shit. Ei au expus in trailer niște fragmente de titluri. Atat. Ca jimi91 de pe softpedia nu are ce face util si se apuca sa caute pe net, e dincolo de responsabilitatea altcuiva decât a lui jimi91.

Si daca nu dadeau nume, ci doar spuneau ca exista un clip care circula pe net cu unul care maltrateaza o pisica, la fel de usor era de gasit pe google.

Fragmente de titluri ? Au dat si zoom, sa vada tot prostul cum se numeste clipul respectiv....

Daca nu dadeau numele, evident ca se gaseau mai greu....Imi dai impresia ca astfel de clipuri sunt la ordinea zilei Posted Image, ca foarte multi internauti stiu de aceste site-uri...sincer, nu stiu daca asta e cazul....

Si jimi91 are 28 de ani....@B0$$2010 are 10 ani ...M-au deranjat pe mine clipurile respective, d-apoi pe un copil, sa nu mai spun ca Netlflix le face expunere...dar @Ann0nyym0us crede ca nu e nicio problema, ca e reponsabilitatea altora...corect, dar asta nu inseamna ca astfel de porcarii trebuiesc promovate.

Edited by jimi91, 06 September 2020 - 20:33.


#9
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
si pana la urma ce o facut ala cu pisicile?
am vazut un video cu una ce o mancat un hamster de viu

#10
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Poston64, on 06 septembrie 2020 - 20:37, said:

si pana la urma ce o facut ala cu pisicile?
am vazut un video cu una ce o mancat un hamster de viu

Pai, le-a omorat si a fost foarte urat :|....chiar ai vazut un video cu una care a mancat un hamster de viu ?

#11
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012

View Postjimi91, on 06 septembrie 2020 - 20:40, said:

Pai, le-a omorat si a fost foarte urat Posted Image....chiar ai vazut un video cu una care a mancat un hamster de viu ?
da dai google woman eats mouse

Edited by on64, 06 September 2020 - 20:42.


#12
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,491
  • Înscris: 22.12.2015
Mare chestie, a omorat o matza. Ce sa-ti spun, aia din IS ucideau LIVE prin decapitare oameni si nu s-au mai facut documentare & shit. Ca sa vezi in ce lume bolnava traim, viata unei matze pentru multi e mai importanta decat cea a proprilor semeni.

#13
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postdoxan, on 06 septembrie 2020 - 20:42, said:

Mare chestie, a omorat o matza. Ce sa-ti spun, aia din IS ucideau LIVE prin decapitare oameni si nu s-au mai facut documentare & shit. Ca sa vezi in ce lume bolnava traim, viata unei matze pentru multi e mai importanta decat cea a proprilor semeni.

A omorat si un om..:|...na, ai motiv sa-l urasti acum

View Poston64, on 06 septembrie 2020 - 20:42, said:

da dai google woman eats mouse

Dar nu e hamster...e soarece, cred, oricum, eu imi imaginam un hamster adult, nu unul mic

#14
N0Trust

N0Trust

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 04.01.2020
Povestea are peste 8 ani ce te mai doare capul.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Vyb4fOBMWds?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by N0Trust, 06 September 2020 - 21:00.


#15
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,759
  • Înscris: 09.05.2005
@jimi91, sfatul meu pentru tine e sa arunci tv-ul si sa renunti la internet. O sa traiesti mai linistit...

#16
SmurfK

SmurfK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,149
  • Înscris: 11.04.2015

View Postjimi91, on 06 septembrie 2020 - 20:05, said:

Problema e ca au dat numele clipurilor....aia e problema

Așa, și? Ce parte din garofiță te doare și cine vrei să te pupe să-ți treacă?

Apasă X și vezi-ți de viață.

Edited by SmurfK, 06 September 2020 - 21:45.


#17
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,040
  • Înscris: 22.05.2003

View Postjimi91, on 06 septembrie 2020 - 20:53, said:

A omorat si un om..Posted Image...na, ai motiv sa-l urasti acum



Dar nu e hamster...e soarece, cred, oricum, eu imi imaginam un hamster adult, nu unul mic

Nu stiu altii cum sunt, dar mie la cateva zile imi aduce pisica cate un trofeu la usa.

Cine a trait la tara cred ca a vazut des soareci devorati de pisici.

Ai 28 de ani? Nu s-ar zice.

#18
ammaus

ammaus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,213
  • Înscris: 05.04.2008
Al meu caine manca soareci cand il duceam la plimbare si nici macar nu era ceva rasa pulio cutyo dintr-ala de mananca sobolani, ci ceva corcit cu labdrador cu instinct criminal si vanator ZERO. Cand ii vedea in jurul sau, una doua tasnea si il devora din doua imbucaturi.
Avem si vom avea o natie de copii viitor barbati pizdificati ce nu vor fi in stare sa omoare un gandac, daramite un paianjen

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate