Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

Taxa transport emag

* * - - - 7 votes
  • This topic is locked This topic is locked
131 replies to this topic

#127
thomasdivx

thomasdivx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 01.11.2006

View PostMembruAnonim, on 03 noiembrie 2021 - 16:03, said:

Tu uite-te la ora, ca degeaba scrie pana pe 2 nov ora limita este 1:00 insa tu de duci la 7:00 sau 14:00.
Tu uita-te la ce am scris, am fost cu o zi jumatate inainte.

#128
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View Postthomasdivx, on 04 noiembrie 2021 - 17:04, said:

Tu uita-te la ce am scris, am fost cu o zi jumatate inainte.

Cam greu sa te duci cu o zi jumate inainte. Asta inseamna ca te-ai dus fix cand curierul alimenta lockerul cu pachetul tau.

Daca azi luni la ora 11:00 a alimentat curierul lockerul, termenul limita de ridicare este marti seara la 23:00. Unde vezi tu 3 zile termen de ridicare ?!

Daca azi luni la ora 14:00 a alimentat curierul lockerul, termenul limita este miercuri la ora 2:00 noaptea. Dupa calculele tale sunt 3 zile, nu? Luni, marti, miercuri....

Ai inteles?

Edited by MembruAnonim, 04 November 2021 - 17:16.


#129
thomasdivx

thomasdivx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 01.11.2006

View PostMembruAnonim, on 04 noiembrie 2021 - 17:09, said:

Cam greu sa te duci cu o zi jumate inainte. Asta inseamna ca te-ai dus fix cand curierul alimenta lockerul cu pachetul tau.

Daca azi luni la ora 11:00 a alimentat curierul lockerul, termenul limita de ridicare este marti seara la 23:00. Unde vezi tu 3 zile termen de ridicare ?!

Daca azi luni la ora 14:00 a alimentat curierul lockerul, termenul limita este miercuri la ora 2:00 noaptea. Dupa calculele tale sunt 3 zile, nu? Luni, marti, miercuri....

Ai inteles?
In week-end.
Ai inteles?

#130
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View Postthomasdivx, on 04 noiembrie 2021 - 19:27, said:


Vad ca nu vrei sa intelegi. E treaba ta. Eu impreuna cu ceilalti colegi de aici ti-am explicat, daca vrei sa intelegi, bine. Daca nu vrei, la fel de bine Posted Image

Ca este in weekend sau nu, tot termenul ala e. Insa ai observat ca nu ai dreptate si acum te-ai ofticat.

Edited by MembruAnonim, 04 November 2021 - 19:35.


#131
thomasdivx

thomasdivx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 01.11.2006
Am mai facut o comanda cu acelasi produs. Tot genius la easybox. E pana maine la 23 termenul, deci s-a scurtat cu BF-ul.
Ridicat deja insa.
Nu ma oftic, insa daca iti spune ca e pana poimaine si maine nu mai e, nu cred ca ai dreptate tu sau samdeii cu care m-am mai ars de ceva ori = pur si simplu au facut retur fara sa puna in izibox.

#132
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,880
  • Înscris: 14.11.2004
Sameday sunt pamant de flori. Am avut probleme mari cu ei, mai ales soferii impertinenti care mi-au plimbat un espresor Krups 5 zile, motivand ca nu sunt la adresa, lucru infirmat de CCTV-ul de la locuinta.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate