Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Cuties(2020)

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#73
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postcutzu_rexi, on 26 august 2020 - 20:04, said:

Cineva care a vazut un poster si comentariile turmei si a inteles ca filmul este pentru pedofili.. vorbeste despre analfabetism functional. Noaptea mintii frate Posted Image)))

Ai probleme la cap. Du-te si fa-ti un control.

Si apropo, masuri contra pedofililor nu se iau realizand un film ci actionand (politia, institutiile statului).

#74
Sabinatu

Sabinatu

    Never give up, never surrender

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.06.2011

View PostAlexEn, on 26 august 2020 - 15:57, said:

Ce legatura homosexualitatea cu pedofilia?

Habar n-am, că nu practic nici una, nici alta.
Dar de ce mă întrebi pe mine?
De fapt, nu trebuie să-mi răspunzi, topicul ăsta îmi produce o stare de greață, așa că o să evit să mai intru aici.
De ce mă îngrețoșează topicul? Păi fiică-mea cea mare face 14 ani luna viitoare și văd că există pe aici indivizi care consideră că e babă deja, așa că mai bine plec, decât să spun niște lucruri.


#75
xyz_forever

xyz_forever

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 859
  • Înscris: 30.06.2018

View PostHailztorm, on 23 august 2020 - 16:45, said:

▪️Ruining the image of religion.(as usual)
Afara de faptul ca sageata e de data asta indreptata (cu totul exceptional) spre Islam, nu vad nici o redeeming feature.
Is de acord cu restul criticilor.

#76
adds

adds

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 08.10.2007

View Postcutzu_rexi, on 26 august 2020 - 19:48, said:

O dar nu asta e problema.
E bine ca sunteti oripilati la vazul sexualizarii copiilor, desi "oripilarea" voastra e mai mult gargara cam ca si hotul striga hotii. Dar decat nimic e bine si atat.
Problema e spiritul de turma in sine, care e caracteristica omului prost, si asta nu produce niciodata rezultate pozitive, istoria ne arata asta in fiecare generatie.
In cazul asta dati cu rahat intr-un film care are ca si tema fix problema sexualizarii copiilor

Ca sa iti dai seama cat de ridicoli sunteti, gandeste-te ca maine apare inca un film despre Holocaust cu un poster in care un evreu e pus la zid sa fie impuscat si toata lumea ar sari ca vai filmul promoveaza anti-semitismul. Tot nu sesizezi prostia omului in cea mai pura forma? Judeci ceva de care nu ai habar. Doar pe baza de turma!

Nu ai inteles nimic. Mai si vorbesti despre analfabetismul functional....

#77
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,512
  • Înscris: 30.10.2003
Destul de mare nota pe imdb 2.2

#78
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,822
  • Înscris: 10.12.2006
Da, mă, io înțeleg că ascuns acolo e un mesaj pozitiv, dar e de prost gust să îl prezinți așa. Dacă faci un film despre victimele agresiunilor sexuale nu îți expui spectatorii la scene lungi de viol grafic, că omul normal nu poate vedea frumusețe în așa ceva.

Ăștia din industria filmului parcă-s toți pedofili, altfel cum ar fi ajuns un astfel de film să fie promovat? Toți ăia care și-au pus semnătura au considerat că filmul va fi bine primit.

#79
Xlander

Xlander

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,099
  • Înscris: 24.11.2016
Asta e film ? Nu l-am putut urmari. Mai bine cititi topicul, e mai amuzant.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate