Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II
 Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 

Sifilis

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
AndreiGamingHD

AndreiGamingHD

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.08.2020
Buna ziua/seara as vrea sa imi spuneti va rog frumos din inima acum 3 ani am loat sifilis de la o fata, m-am tratat corespunzator am loat o pelicilina foarte tare,
si de atunci de 3 ani nu mi-am mai facut nici un fel de test si miam facut o prietena si am facut sex cu ea neprotejat oare am infectato, oare am scapat de boala,
nu am mai avut nici un fel de simptome doar ca am durere de burta uneori nu tot timpu si febra dar asta mi se pare normal febra ca beau rece si stau afara in frig si multe altele, oare stiti daca as putea sa o infectez sau daca as fi scapat de boala chiar daca stiu ca imi spuneti ca trebuia sa ma duc la analize sau etc dar eu nu am fost si pe ea sa o duc la analize este cam micuta fata, mie pe penis nu mia mai aparut nici un fel de buba sau etc oare o sa fie totul ok?, daca ma-ti putea  ajuta vas fi recunoscator.

#2
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,220
  • Înscris: 22.12.2015

 AndreiGamingHD, on 13 august 2020 - 08:24, said:

Buna ziua/seara as vrea sa imi spuneti va rog frumos din inima acum 3 ani am loat sifilis de la o fata, m-am tratat corespunzator am loat o pelicilina foarte tare,
si de atunci de 3 ani nu mi-am mai facut nici un fel de test si miam facut o prietena si am facut sex cu ea neprotejat oare am infectato, oare am scapat de boala,
nu am mai avut nici un fel de simptome doar ca am durere de burta uneori nu tot timpu si febra dar asta mi se pare normal febra ca beau rece si stau afara in frig si multe altele, oare stiti daca as putea sa o infectez sau daca as fi scapat de boala chiar daca stiu ca imi spuneti ca trebuia sa ma duc la analize sau etc dar eu nu am fost si pe ea sa o duc la analize este cam micuta fata, mie pe penis nu mia mai aparut nici un fel de buba sau etc oare o sa fie totul ok?, daca ma-ti putea  ajuta vas fi recunoscator.

Analize VDRL + TPHA , cantitative.
Costa cam  40 Lei la  Synevo.
Te duci cu analizele de acum 3 ani si cele de acum la  Medic  Dermato Venerolog.

Succes si sanatate maxima !Posted Image

#3
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,778
  • Înscris: 12.01.2018
ti-a dat fatuca miniona alt sifilis.dar vezi ca nu-i gaming

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate