Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 

Cea mai gretoasa secventa dintr-un film romanesc si poate nu numai

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
E un film românesc cu niște homosexuali e gratis pe YouTube și e o scena cu aia când se iubesc și ei acolo.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/WuMW679lnNE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by waterman, 08 August 2020 - 20:20.


#20
KLMN

KLMN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 21.09.2003
Cam 80 % din filmele romanesti de dupa '90 sunt gretoase, mai ales din punct de vedere al calitatii regizorale sau al interpretarii actorilor.

#21
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,907
  • Înscris: 12.03.2010

View PostKLMN, on 08 august 2020 - 22:43, said:

Cam 80 % din filmele romanesti de dupa '90 sunt gretoase,
Mai pune. Numeri pe degete filmele romanesti care nu sufera de sindromul Hortensia Papadat Bengescu, iar restul sint comedii pentru retardati (mult sub comediile americane pentru retarzi). Trebuie sa rascolesc adinc in memorie (e drept ca nici nu le-am cautat, dar am auzit destule despre majoritatea, ca să-mi taie cheful sa ma uit la ele) ca sa gasesc filme care chiar mi-au placut, probabil singurele sint Nunta muta si Hirtia va fi albastra.

#22
Rainwish

Rainwish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,139
  • Înscris: 18.06.2009
Mi se par scarboase scenele de nuditate fara rost ale actorilor mai in varsta in filmele romanesti din ultimii ani.

Edited by Rainwish, 09 August 2020 - 13:07.


#23
Mike05

Mike05

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 30.08.2020
Mie din filmul Cel mai iubit dintre pământeni (unde se specifică clar că e parțial inspirat după carte,nu are pretenția să fie ecranizarea cărții,nici nu s-ar putea face zic eu) mi s-a părut mai scârboasă faza unde Albulescu îl sodomizează pe Petrini în închisoare,iar apoi Petrini îi zdrobește capul cu barda...mă mir cum doi actori atât de buni și consacrați au acceptat scena aia...Oricum,cartea e superbă,vi-o recomand.Filmul nu reușește să redea nici 5% din ea...

Edited by Mike05, 29 September 2020 - 05:20.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate