Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Strangere de bani pentru plata unei asigurari medicale private in strainatate.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

#19
cleome

cleome

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 14.09.2008

View Postmannick, on 25 iulie 2020 - 19:53, said:

Un asigurator serios o sa-ti ceara un set complet de investigatii inainte. Unul caruia nu-i pasa n-o sa-ti deconteze mai nimic, bazandu-se pe faptul ca oricum un proces dureaza ani. Fa pace cu sistemul din Romania, sau incearca sa sensibilizezi persoane/asociatii care sa-ti doneze bani pentru operatie.
Le-am cerut daune nu au vrut sa imi plateasca,le-am cerut sa imi plateasca spitalizarea in strainatate nu au vrut. Ce pace sa fac? Sa ma ajute cineva sa gasesc o asociatie ong ceva ca sunt si bolnav dar m-am si saturat la cate email-uri am trimis.Cat despre asigurator nu cred ca o sa ceara. Si ce vorba e asta ca nu-i pasa? Cum e contractul asa se taxeaza ca dor nu platesc si imi da banii inapoi.

Edited by cleome, 25 July 2020 - 20:10.


#20
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,802
  • Înscris: 07.06.2014

View Postcleome, on 25 iulie 2020 - 17:48, said:

Nu are importanta e offtopic nu discut aici dar daca vrei sa stii mi-au omorat pe tatal meu intentionat nu din culpa iar mie mi-au distrus si mie sanatatea de fiecare data cad am fost pe la ei in loc sa ma faca mai bine.

postarea ta din noiembrie 2019

Quote

Am 34 ani si am fost facut ca un fel de disident politic (targeted individual) din 2013. Deci de pe atunci viata mea a fost pusa pe pauza. [...] Sunt monitorizat neuronal de la distanta si hartuit in acelasi timp cu voice to skull (imi sunt transmise in cap vocile a inca catorva persoane 24 cu 7) de asemenea gandurile mele sunt transmise foarte multor oameni vecini, jurnalisti etc. de prin 2013 incoace. Mi-au fost provocate si stari de ameteala in nenumarate randuri presupun tot prin intermediul telepatiei artificiale. Am izolat o masa cu 6 paturi de aluminiu si nu am reusit sa blochez semnalul de la radio telepatie doar wifi-ul si reteaua telefonica deci inseamna ca radio telepatia ar putea sa aiba frecventa de la 1 hz pana undeva la 20 mhz. Trebuie folii de permalloy ca sa o blochez. Din aceasta cauza si decizia cu brexit-ul a fost amanata de atatea ori. Asta ca sa dau doa un exemplu.

imi pare rau, insa dumneata ai (si) cu totul alte probleme, insa in aceste conditii nu putem permite continuarea topicului.

Edited by Dany_Darke, 25 July 2020 - 21:35.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate