Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Cum scrii CD-uri de 800 Mb si cum se face Overburn!

- - - - -
  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#91
besoiuioan

besoiuioan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 18.02.2008

View Postdannastase, on Jun 14 2003, 14:37, said:

Ultima imagine care contine eroarea lui Nero


Am ars si yo unul ... ars de tot :))

Lasa-ne nene cu creditele ... tu nu vezi ca nu mai au bancile bani lichizi si au crescut dobanzile de numa ... poate poate se gandeste careva sa mai depuna bani la ei.

Prea greu si prea riscant sa mai iei credit in zilele noastre ... ajungem ca cei din Spania sa ne pierdem casa dupa ce am platit 80% din suma.

Daca iti raman ceva bani ... mai bine o asigurare de viata ;) si peste 10 ani ... iti iei si casa si masina si de toate - parerea mea :D

View Postbesoiuioan, on Jul 17 2008, 14:08, said:

Am ars si yo unul ... ars de tot :))


#92
takis

takis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,635
  • Înscris: 22.03.2007
Am un film de 5GB si vreau sa-l ard pe un dvd de 8gb. Problema e ca nu merge. Se blocheaza tot PC-ul de la operatia asta. Cand scot dvd-ul din PC, isi revine tot calculatorul. Ce e de facut?

#93
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,569
  • Înscris: 15.06.2004
Mai sapa, poate gasesti un thread si mai vechi :D

#94
krokomix

krokomix

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.04.2009
Sal all. Intrebare
Cum fac o copie pentru Win XP, dar sa adaug in fisierul imagine si alte chestii (drivere de la placa de baza, video, etc), inainte sa fac transferul pe noul disk?... ca sa nu mai umblu cu 10 discuri cind reistalez windows-ul, sa le am pe toate intr-un loc.
Daca folosesc COPY DISK imi face copia bootabila si pot instala XP de pe ea, dar nu ma lasa sa mai adaug altceva pe disk.
Daca folosesc BOOT DISK, ma lasa sa fac adaosuri pe disk, da-mi cere imige disk ca sa-l faca bootabil si nu am de unde sa iau asta la XP, la Milenium reusisem, da la XP nu merge.

Pe scurt, ideea este daca pot odata ce am creat fisierul imagine al unui disk, sa intru in el si sa mai adaug, inainte de efectuarea transferului pe noul disk.  :rolleyes:

#95
DMX512

DMX512

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 13.12.2007

View Postkrokomix, on 12th April 2009, 19:24, said:

Sal all. Intrebare
Cum fac o copie pentru Win XP, dar sa adaug in fisierul imagine si alte chestii (drivere de la placa de baza, video, etc), inainte sa fac transferul pe noul disk?... ca sa nu mai umblu cu 10 discuri cind reistalez windows-ul, sa le am pe toate intr-un loc.
Daca folosesc COPY DISK imi face copia bootabila si pot instala XP de pe ea, dar nu ma lasa sa mai adaug altceva pe disk.
Daca folosesc BOOT DISK, ma lasa sa fac adaosuri pe disk, da-mi cere imige disk ca sa-l faca bootabil si nu am de unde sa iau asta la XP, la Milenium reusisem, da la XP nu merge.

Pe scurt, ideea este daca pot odata ce am creat fisierul imagine al unui disk, sa intru in el si sa mai adaug, inainte de efectuarea transferului pe noul disk.  :rolleyes:

n-lite se numeste

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate