Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 

Dirty Dancing o sa aiba o continuare.

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,460
  • Înscris: 30.10.2003

View Postpasilla, on 19 iulie 2020 - 18:21, said:

"Venusienele" sunt ciudate rau, dar tot nu cred ca Patrick Swayze a fost motivul.
Cred ca mai mult muzica buna si dansul au fost atractiile principale.
A fost cate un pic din toate si a iesit o tocanita buna. Eu nu l-am vazut niciodata.

#20
ndor

ndor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,351
  • Înscris: 21.04.2005

View Postpasilla, on 19 iulie 2020 - 17:50, said:

Toate fetele cunoscute de mine, au fost "innebunite" de filmul ala. Nu am inteles niciodata, de ce, desi am cerut explicatii la care nu am primit raspunsuri logice.
Mie mi s-a parut average. E un film bun, nu o capodopera. Sa il vizionezi o data, e OK, dar atat, nu sa te uiti la el de "un milion" de ori.

Vreme in urma am cunoscut o tipa care a vazut Love Story de 37 de ori . De vreo20 de ori s-a dus sa-l vada pentru actori , de vreo 7 ori pentru scenariu si restul pentru coloana muzicala !
Si tine cont ca pe vremea aia nici nu se auzise de videocasetofoane !
Nici Dirty Dancing nu e vreo capodopera de film . Scenariul e banal . In schimb,s-a scos cu coloana sonora.
Ma indoiesc sincer ca ce vor scoate acum sa depaseasca coloana sonora din primul . Sau poate au gasit un scenariu nou mult mai bun .
Ca altfel ar fi pierdere de timp .

#21
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,536
  • Înscris: 03.04.2013

View Postndor, on 21 iulie 2020 - 08:15, said:

Nici Dirty Dancing nu e vreo capodopera de film . Scenariul e banal .
O fi banal.
Ingrediente simple si ieftine...dar amestecate cum trebuie, si a iesit o salata super. Nu mi se pare drept ce zici. Nu e o capodopera artistica, dar e un bun medicament pentru suflet. Nu dati cu noroi ca-i pacat.
"Nobody puts Baby in the corner"

(Sit down Jake si pt tine! :P !)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate