Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 

Telefoane care suporta Inregistrarea Apelurilor

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
radian3

radian3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 22.04.2007
Huawei P30 Pro cumparat la liber de la Vodafone inregistreaza perfect orice, chiar am renuntat la o aplicatie platita ca s-o folosesc pe cea de la Huawei.

#20
kopilu_198

kopilu_198

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,394
  • Înscris: 25.10.2008
eu sunt la a 4-a generatie de xiaomi si pe toate am avut optiunea de a inregistra apeluri. momentan folosesc un xiaomi mi max 3, are deja android 10. optiunea e activa automat

#21
Alxdava

Alxdava

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,825
  • Înscris: 30.03.2009

 kopilu_198, on 08 iulie 2020 - 15:17, said:

eu sunt la a 4-a generatie de xiaomi si pe toate am avut optiunea de a inregistra apeluri. momentan folosesc un xiaomi mi max 3, are deja android 10. optiunea e activa automat

Asta pentru că are soft non EU(adică nu are global version pentru Europa) sau pt că softul este din 2018.
Odată cu Android 9, s-a introdus gdpr pt zona UE, așa că orice global version care are în denumire și EU(începând de vară trecută), vine din fabrică fără înregistrare, chiar cu aplicațiile de Apel și mesaje de la Google, nu cele ale Xiaomi.

Edited by Alxdava, 09 July 2020 - 18:23.


#22
valy_777p

valy_777p

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 09.01.2008
Asus Zenfone 6(2019),inregistreaza foarte bine cu aplicatia nativa,android 9 si 10,sa vedem cu android 11.

#23
tatiadi

tatiadi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.04.2012
Cel mai bun tel ce are aplicatie preinstalata de inregistrare convorbirile tel. (ambele sensuri) este...

XIAOMI 9T

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate