Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

TV GO Box

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#73
valitv

valitv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,652
  • Înscris: 11.03.2014

View Postnovotab51, on 20 octombrie 2021 - 18:47, said:

Da, va fi ceva in loc, Orange are in teste un box mai avansat cu Android TV. Competitor pentru Vodafone TV, daca vrei sa-i spui asa. Un coleg de pe forum e tester dar nu mai gasesc topicul unde a postat.
Atat in Slovacia cat si in Polonia ,cei de la Orange au lansat STB-uri cu Android tv, tip IPTV.Modelul de Slovacia difera fata de cel din Polonia.Dar ambele STB-vin cu Android TV si sunt in 4K.Vom vedea cu ce vine Orange in Romania.

#74
IrrelevantWhiteMan

IrrelevantWhiteMan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,468
  • Înscris: 06.10.2015
Cum functioneaza acest box? In baza la username si parola? Sau trebuie si un abonament de tv?
Intreb pentru ca deja am o grila de canale disponibile in baza ab. de telefonie.

#75
valitv

valitv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,652
  • Înscris: 11.03.2014

View PostIrrelevantWhiteMan, on 29 octombrie 2021 - 10:51, said:

Cum functioneaza acest box? In baza la username si parola? Sau trebuie si un abonament de tv?
Intreb pentru ca deja am o grila de canale disponibile in baza ab. de telefonie.
Cu username si parola din MyOrange.
Daca apare la tv-ul tau(dupa ce ai montat  la tv ,box-ul -Orange tv go)   front page cu QR code,atunci scanezi cu telefonul tau, dar nu inainte de a avea aplicatia Orange tv go descarcata pe telefon.
Oferta  de canale care o ai disponibila la telefon,iti va apare si la  tv.Vrei mai mult? Platesti mai mult.
Oferta de canale extra o gasesti pe orange.ro/orange tv go

Edited by valitv, 31 October 2021 - 02:10.


#76
BogdanDorin

BogdanDorin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,136
  • Înscris: 02.10.2010
Oare pe când un nou stick ? Se știe ceva anume sau ceva model ?

#77
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,113
  • Înscris: 04.02.2011
Ce mi se pare ciudat este că trebuie să plătești din nou să vezi canale pentru care deja ai achiziționat pachetul lunar pe cablu.

#78
BogdanDorin

BogdanDorin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,136
  • Înscris: 02.10.2010
Eu prind toate canalele pe care le am și pe satelit nu trebuie să plătesc nimic extra.

#79
sas_ro

sas_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 886
  • Înscris: 01.01.2013
@BogdanDorin - se blocheaza des mediaboxul?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate