Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.
 Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...
 O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...
 

poate sa mearga internetul digi mobil nelimitat 4g pe telefon 3g?

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
parintily

parintily

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,569
  • Înscris: 08.01.2007

View Postkarax, on 29 iunie 2020 - 14:23, said:

am ihunt i5 3g si abonament digi optim nelimitat cu cartela 4g , merge cartela pe telefonul ihunt?
Dacă nu ți-a răspuns nimeni până acum: NU, nu va merge pentru că telefonul "nu știe" 4G.
Va consuma, la viteza "maximă" pe care o poate duce el în 3G, cei 5 sau 10 Gb incluși apoi va intra în limitarea impusă de Digi.

#38
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,401
  • Înscris: 16.03.2011

View PostBvdan2016, on 30 iunie 2020 - 20:10, said:

Maică-mea e pensionara și a învățat sa folosească whatsapp și-i ii place .
  IPhone-ul chiar e super este precum un Mercedes cu cutie automata pe lângă o Dacie 1300 cu cutie manuala care sunt telefoanele cu butoane

Își verifica  contul de la banca sa vada cât mai are din pensie , se uita pe YouTube atât doar ca e iPhone 7 și e ecranul mai mic și după ce o sa ii dau iPhone xs o S-o învăț sa facă plati cu telefonul ca e mai comod decât cu cardul .
Fiecare știe ce buget are dar dacă te gândești ca e tatăl tău și ca tehnologia tot vine și nu dispare cred ca merita acest efort plus ca un telefon nou tine liniștit 4 ani de zile .
Ceea ce ai enumerat acolo poti face si cu un motorola one de 400 lei

View Postkarax, on 30 iunie 2020 - 20:29, said:


asta e maxima zilei sau ceva?
tata e atehnic asa incat nu pot sa il invat cum sa umble la telefon simplu cu butoane , daramite telefoane android. a avut si telefon cu android, a reusit pana la urma sa dea telefoane si sa primeasca telefoane, dar doar atat. insa l-a spart ca a cazut din buzunar asa ca am cumparat ihunt ca e firma de telefoane rezistente , pentru batrani

o sa ii iau in cazul ca se strica si asta, ihunt serios la cateva milioane , ca sa nu il sparga nici in cazul ca trece tractorul peste el , tata fiind agronom
Telefoanele cu android sunt mai simplubde utilizat decat cele simple,umbla cu un nokia cu butoane si symbian

#39
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,401
  • Înscris: 16.03.2011

View PostBvdan2016, on 01 iulie 2020 - 07:40, said:

Ihunt 1500 lei
https://www.ihunt.ro...axoCW3kQAvD_BwE
iPhone xr 2800
https://www.compari....6425616/?sgst=1
Diferența de preț e dubla dar pt un telefon care îl păstrezi 4 ani de zile fără probleme eu cred ca este ok prețul .
Și diferența între Ferrari și logan nu este dubla este cu mult mai mare plus ca sunt din clase diferite ori in acest caz nici vorba .
Cum sa dai 2800 de lei pe un telefon? ne plangem ca suntem saraci

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate