Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Problema dupa ITP

Invertor Off GRID conectat la ret...

Problema viteza scazuta NAT
 EVCC - incarcare EV din surplus p...

Honda Accord vs BMW 525i vs Hyund...

Software ptr controlat mai multe ...

pret apartament 3 camere
 E-Book Reader - sfat achizitie

Ciudatenie glovo

Re-inmatriculare autoturism in Ro...

Iredentistii de pe Facebook
 Tele Moldova + devine televiziune...

Extragarantie masina

Seagate STKM2000400 lent?

Swimming with Sharks (2022-)

The last of us part 2

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

Oribilul Mosh

Oribilul Mosh

Junior Member

• Grup: Members
Mi-a placut foarte mult jocul, chiar mai mult ca primul. Povestea incredibil de buna si chiar te afecteaza emotional, prin toate intorsaturile de situatie. Un joc de nota 10. Grafica, muzica, gameplay, totul a fost la superlativ.

spoler ! La final chiar doream ca Abby sa o omoare pe Ellie. Asa de mult mi-a placut noul personaj. Nu inteleg de ce a fost criticata povestea. Se dorea ceva identic cu primul joc?  Sper sa apara si Last of us 3, unde sa-l avem personaj principal pe Lev la varsta de 30 de ani :)

PictorHugo

PictorHugo

New Member

• Grup: Candidate Members
L-am terminat și eu. Am jucat partea înâi, apoi partea a doua, pe parcursul a două saptămâni.

E slab rău de tot în comparație cu primul joc. Nici nu există termeni de comparație.

Povestea lasă foarte mult de dorit, are niște incosistențe logice incredibile pe care și un copil de grădiniță le poate sesiza. Cică: „Salut, eu sunt Tommy și ăsta e fratele meu Joel" Mai avea să-i dea numărul de telefon și adresa de mail, că-n rest...

Cât despre femeia bărbat, ce să zic, cel mai enervant personaj cu care am jucat vreodată într-un joc video. De departe. Prea multă propagandă băgată cu forța acolo unde nu era nevoie. Much brave, such wow.

Finalul a fost la fel ca și jocul. Oribil și lipsit de logică. Probabil singurul joc exclusiv Sony pe care îmi pare rău că am dat banii.

Papillon_

Papillon_

2B

• Grup: Senior Members
Mie mi-a placut foarte mult partea a doua, poveste, animatii, grafica e unul dintre cele mai bune jocuri, probabil o sa il rejoc si pe PS5.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate