Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Multe alunite aparute brusc

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,288
  • Înscris: 06.02.2008
Atunci vopsește-le în culoarea pielii sau nu te mai uita.

#20
John_Biggun

John_Biggun

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,416
  • Înscris: 31.03.2008
Nu mai are nimeni multe alunite ? O sa mor doar eu de ele ? 😥 mi.au taiat toata pofta de viata...

#21
John_Biggun

John_Biggun

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,416
  • Înscris: 31.03.2008
Anxietate maxima din cauza asta. Nimeni sa ma linisteasca ? Dau o bere 😥

#22
John_Biggun

John_Biggun

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,416
  • Înscris: 31.03.2008
up

#23
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Incearca sa iti muti gandu de la ele ca mai rau iti faci
Incearca sa nu le mai bagi in seama

#24
John_Biggun

John_Biggun

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,416
  • Înscris: 31.03.2008
da, din cauza lor mi se declanseaza si alte fobii. ma gandesc ca sunt bolnav, ca.mi trece tineretea, ca imbatranesc părinții. o sa incerc sa ma duc si la un psiholog

#25
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

 John_Biggun, on 10 iulie 2020 - 12:54, said:

da, din cauza lor mi se declanseaza si alte fobii. ma gandesc ca sunt bolnav, ca.mi trece tineretea, ca imbatranesc părinții. o sa incerc sa ma duc si la un psiholog

O sa te scurga ala de bani
Cel mai bun psiholog esti tu
Poti incerca sa-ti dai cateva palme singur in timp ce te incurajezi singur

#26
crstn

crstn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 470
  • Înscris: 05.06.2005

 John_Biggun, on 26 iunie 2020 - 07:06, said:

Nu mai are nimeni multe alunite ? O sa mor doar eu de ele ? �� mi.au taiat toata pofta de viata...
........
Anxietate maxima din cauza asta. Nimeni sa ma linisteasca ? Dau o bere ��

Maturizeaza-te. Daca n-ai aflat inca, toata lumea o sa moara mai devreme sau mai tarziuPosted Image. Unii din accidente, altii de boli, altii de "batranete". Important e ce face fiecare pana atunci.
Frica nu te ajuta prea mult, iar daca depaseste anumite limite devine chiar ea motivul principal pt "exit".

Ai facut o chestie buna ca te-ai dus la medic si ai aflat ca situatia nu e asa nasola fata de cum iti inchipuiai.
Se pare ca nu esti multumit de raspuns.
Poti sa mai ceri o alta parere de la un alt medic, care sa te examineze direct. Pe forum nimeni nu poate ghici cu acuratete care e situatia ta. Cel mai probabil ca o sa iei din raspunsurile primite aici doar pe cele care iti intaresc parerea ta. Insa in cel mai bun caz raspunsurile alea o sa fie bazate doar pe ceea ce spui tu aici si o sa fie doar un fel de ghiceala.

Iar despre faza cu incurajarea, ... ce sa-ti spun: fii tare, cica daca chestia asta pe care o ai se combina cu hemoroizii, pe langa faptul ca sigur o sa mori in maxim 100 ani, pe deasupra o sa te mai si chinuie durerea in anumite zone ne-expuse soarelui. Pana atunci, bucura-te ca inca n-a aparut durerea, si te lasa sa-ti vezi de viata.
Vezi ce faci intre timp! Vaicareala nu ajuta absolut deloc la cresterea calitatii vietii!
Berea bauta cu masura si cu prietenii ajuta mult mai mult!Posted Image

Edited by crstn, 11 July 2020 - 06:43.


#27
John_Biggun

John_Biggun

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,416
  • Înscris: 31.03.2008
Mulțumesc pentru raspunsuri. Trebuie sa fac ceva sa ma linistesc. Trec printr.o perioada mai stresanta si semnele astea aparute pe piele o agraveaza foarte mult. Ziua imi mai fac de lucru ca sa uit dar problema e ca noaptea nu reusesc sa adorm. Dorm doar 2-3 ore chinuite si a doua zi nu sunt bun de nimic 😥

#28
John_Biggun

John_Biggun

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,416
  • Înscris: 31.03.2008
up

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate