Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Cum sa am Facebook black pe iPhone ?

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
IDriver

IDriver

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 29.11.2015
Salutare prieteni,

Am văzut ca la unii Facebook apare cu tema întunecată, întrebarea mea este cum fac asta pe iPhone? Dacă știe cineva va rog sa explicați pas cu pas unde intru și ce fac, sau tutoriale ceva dacă știți ceva real care chiar funcționărească? Va multumesc

#2
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016
Momentan se testeaza. Nu exista o data oficiala pentru un release. Pentru iOS nici nu se cunosc detalii daca se dezvolta sau nu "dark theme".

https://www.techrada...ebook-dark-mode

Edited by SPX808, 17 June 2020 - 06:43.


#3
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 29.12.2016
Se testeaza si pe IOS si pe android, insa se testeaza de minim un an, pentru Android testeaza aleator si userii, Apple nu permite asa ceva. Pe Windows 10 folosesc deja Dark mode. Cand va fi disponibil si pe mobil vei primi atentionare, asa a fost si pentru Windows.

Edited by 2Unlimited, 17 June 2020 - 07:34.


#4
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Deocamdată, nici pe Android nu putem utiliza tema întunecată.
Cam odată la 1,5 săptămâni Facebook pentru Android se actualizează automat, însă "Informaţiile nu sunt oferite de dezvoltator". Prin urmare, nu putem şti ce anume aduc update-urile astea succesive, ceea ce nu mi se pare OK.
Instagram, Messenger şi WhatsApp, însă, se pot folosi cu temă întunecată pe Android binemersi.

#5
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 29.12.2016
Si eu folosesc Dark mode pe telefon. Se simte si la baterie. Pana si Cydia are Dark mode :)

#6
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,291
  • Înscris: 07.02.2003
Normal sa se simta dark... pe orice ecran cu oled, ca se aprind mai putine leduri si mai slab.

#7
IDriver

IDriver

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 29.11.2015

Vizualizare mesajPSC, pe 17 iunie 2020 - 07:39, a scris:

Deocamdată, nici pe Android nu putem utiliza tema ĂŽntunecată.
Cam odată la 1,5 săptămâni Facebook pentru Android se actualizează automat, ĂŽnsă "Informaţiile nu sunt oferite de dezvoltator". Prin urmare, nu putem şti ce anume aduc update-urile astea succesive, ceea ce nu mi se pare OK.
Instagram, Messenger şi WhatsApp, ĂŽnsă, se pot folosi cu temă ĂŽntunecată pe Android binemersi.

Da bro și la iPhone sunt disponibile darkmode pt messenger whatsapp și insta. Deci toate tutorialelor de pe YouTube care sunt existente sunt fake practic nu exista corect?

#8
neks

neks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 04.04.2020
N-ai vazut la nimeni, doar ai auzit !! Nu exista, inca....

#9
IDriver

IDriver

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 29.11.2015

Vizualizare mesajneks, pe 17 iunie 2020 - 11:15, a scris:

N-ai vazut la nimeni, doar ai auzit !! Nu exista, inca....


uite ca exista dark mode... nu doar am auzit [ https://www.google.ro/search?hl=en&authuser=0&tbm=isch&sxsrf=ALeKk021ohUF9xf1L-7SZf_zzbxYkKq6vw%3A1592564927711&source=hp&biw=1366&bih=657&ei=v5zsXujNKK3rrgSm2YXYBw&q=facebook+dark+mode&oq=facebook+dark+mode&gs_lcp=CgNpbWcQAzICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAA6BwgjEOoCECc6BAgjECc6BQgAELEDUP0PWMUlYJgmaAFwAHgAgAF3iAGJDZIBBDExLjaYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ7ABCg&sclient=img&ved=0ahUKEwioqa7W3o3qAhWttYsKHaZsAXsQ4dUDCAc&uact=5#imgrc=k8Ogd1RUHqR4RM - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://i.imgur.com/MVYOSWX.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://imgur.com/MVYOSWX - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#10
razzvann

razzvann

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,961
  • Înscris: 07.01.2006
Eu am deja dark mode pe facebook.

Attached Files



#11
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 29.12.2016
Si eu am :)

Attached Files



#12
r_ionescu

r_ionescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,470
  • Înscris: 07.07.2010
Ăla e Android / jailbreak! 🤢

Edited by rMembruAnonimescu, 20 October 2020 - 10:45.


#13
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 29.12.2016
A aparut in sfarsit si Dark Mode pentru Facebook, pentru IOS. Nu stiu de cand, eu am folosit varianta din JB.

Attached Files


Edited by 2Unlimited, 04 December 2020 - 18:33.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate