Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...

Sony FH 10W reparatie
 Monitor cu consum URIAS

Topul rușinii la nivelul PE

probleme domeniu sau configuratie...

Se poate vedea on-line filmul ...
 Mazda 3 IV Sedan 2.0 e-SkyActiv-G...

NATO - Articolul 5

Recomandare pentru un acoperis di...

Schimbare DVR/NVR Sistem de supra...
 Suspensie sa bicicleta (fatbike)

Recomandare masina de facut cubur...

Racirea camerei

Incident in trafic

Unde gasesc o folie de ecran buna pentru A70?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Aylinn1

Aylinn1

New Member

• Grup: Candidate Members
Am comandat o folie de ecran de pe emag cu 25 de lei + 15 transportul ce a sosit ieri. Am zis ca sa nu iau dinalea la 6 lei, ca aveam o folie ce s-a crapat toata pentru ca am dat-o jos si pus-o la loc de cateva ori. Era buna pentru protectie dar era prea groasa, puteam apasa pe ecran si sa nu inregistreze atingerea.

Inapoi la folia noua. Am scos-o din pachet, am pus-o pe langa telefon si am bagat-o inapoi in pachet si l-am inchis. Nici nu are rost sa dau jos abtibildul de pe ea si sa o incerc pe telefon, se vede clar ca e prea mica si mi-ar acoperi cam un milimetru din ecran in ambele parti.
La reviews nu spunea nimeni ca nu se potriveste, insa alt cumparator a pus o poza si se vedea clar ca e alta folie decat cea pe care am primit-o eu, chiar daca am comandat acelasi produs amandoi. Deja am completat cerere de returnare, insa vreau sa stiu daca stiti un produs care sigur e perfect. Nu mai vreau sa comand alta si sa am parte de aceleasi surprize.

Si ca tot e vorba de A70 si nu vad alt topic despre modelul acesta, mai e cineva care are probleme cu wifi? De cand am telefonul mereu apar numai 2-3 retele in zona, in timp ce pe laptop sau pe orice alt telefon din casa se vad macar 10 retele, toate din vecini.

Un-ZeU

Un-ZeU

Active Member

• Grup: Members
Cauta de la Nilkin ,e de calitate si nici nu e prea scumpa.

leonktp

leonktp

Active Member

• Grup: Members
legat de wifi cauta pe xda, sta foarte prost la semnal

andreic

andreic

Very OLD Member

• Grup: Moderators

Aylinn1, on 16 iunie 2020 - 14:08, said:

Si ca tot e vorba de A70 si nu vad alt topic despre modelul acesta, mai e cineva care are probleme cu wifi? De cand am telefonul mereu apar numai 2-3 retele in zona, in timp ce pe laptop sau pe orice alt telefon din casa se vad macar 10 retele, toate din vecini.
E bun la semnal atat ca are un mod de scanare mai restrictionat si nu ia in seama decat retelele valide/puternice. Laptopurile arata 10 retele si te poti lega doar la 3-4 in realitate, cele care vin mai bine de -80dB/-75dB.
Eu iau usor semnal bun, din curte pe 5GHz cu A70 snapdragon ceea ce laptopul nu prea face, trebuie sa fie indoor sa mearga bine.

leonktp, on 20 iunie 2020 - 01:55, said:

legat de wifi cauta pe xda, sta foarte prost la semnal
Fake news, faptul ca nu-ti arata retelele slabe nu inseamna ca nu e semnal. Poti vedea toate retelele cu aplicatie speciala.

Edited by andreic, 22 June 2020 - 20:11.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate