Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Mi s-au furat cumparaturile dupa ce le-am platit!

* * * - - 7 votes
  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#127
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View PostDany_91, on 13 iunie 2020 - 19:30, said:

Ai terminat și al doilea pork din congelator?

In fiecare luna cumpar mai bine de 30 de kg de carne...faci si tu calculu cat am mancat pana acum

#128
radu2014

radu2014

    Settling down

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,484
  • Înscris: 04.10.2007

View Postcrisstonne, on 11 iunie 2020 - 17:28, said:



Unde zic eu nu merge așa, sistemul este prost conceput și are o supraveghetoare, sau două, că se tot blochează casele.
Dar așa, cu o sacoșică și pas săltat, se poate ușchii cineva rapid, nu este departe nici ieșirea.
CĂ®nd este ocupată supraveghetoarea, se poate pleca relativ ușor.

Uauu, dar ai ceva experienta! Mai povesteste-ne!

#129
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,290
  • Înscris: 13.01.2011

View Postradu2014, on 13 iunie 2020 - 20:24, said:

Uauu, dar ai ceva experienta! Mai povesteste-ne!

:naughty:
Te știam băiat serios, nu cred că vrei să fac caterică de tine :naughty:

Uite cît de repede am găsit unde să fac mișto de tine.
Vrei?!  :naughty:

Deeeci, fără glumă, sînt probleme în societate, în multe domenii.
Vrei ponturi?!
Te prind de braț, merg unde vrei, îți arăt problemele, aici este nefu#tuta, aici șmenarul, oooopa, îl vezi pe ăla (?!), o să îl facă pe ăla la buzunare.
Ia uite la ăla!
Pariez că îl prind ,,controlorii ".
Asta nu înseamnă că sînt bandit, poate am fost, dar asta știe doar akasha :naughty:
Acum, dacă nu sînt sfînt, probabil că sînt măcar înger.

Attached Files



#130
CovertTwo

CovertTwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,057
  • Înscris: 16.09.2019

View Postbelogerer, on 13 iunie 2020 - 09:07, said:



procentul e cat se poate de real calculat INAINTE de investitia in diverse solutii de securitate. 20 milioane sunt 10 sticle de whisky mediu de exemplu.

Adica 2000 de lei, adică 2 % :)

#131
StoneLiviu

StoneLiviu

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 28.01.2019
Postez putin cam tarzior,acum am gasit topicu.Eu am lucrat ca paznic la un magazin karfur.
Marfa uitata in cos se pune la raft,se asteapta 10 minute,nu vine clientu,se pune la raft.
Am facut o greseala prosteasca  sa anunt ca se pierdea cate un baton de ciocolata,cate o ciocolata mica,cate un energizant.Ceva mic,  de obicei eram cu ochii in 4 sa nu se ciordeasca.Prima data find in prima tura,ma duc mandru cu o ciocolata mare milka,uitata de cineva.Ala se uita la mine (directoru) zice bine,o scrii in caiet,o ia senil si o pune din nou la vanzare.Eu raman tampit,pai asa ne e vorba?De atunci a fost si prima si ultima data cand am scris ceva ce sa pierdut.Ce se uita,asteptam o ora,nu se intorcea,le faceam eu disparute.Dar sa fur din cosuri?nici o sansa.Daca omu e prost si uita cumparaturile,nu e vina mea.Autoru nu a uitat,si erau prea multe cumparaturi.De fel clienti uitau bauturi mici,energizante,sticlute cu apa,dulciuri mici,o data au uitat si un pachet de tigari,l-am luat,am asteptat sa se intoarca respectiva persoana,am intrebat marca si i-am dat la om tigarile :) In viata asta , trebuie sa stim sa ne descurcam.Condamn foarte mult gestu facut de acel animal care a furat cosu cu cumparaturi.Alta e sa gasesti ceva,sau ceva uitat care stii in proportie de 80% ca nu se intoarce dupa el.Cei drept ma cam ingrasasem cat timp am fost la karfur :))

#132
castiel97

castiel97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 331
  • Înscris: 07.02.2020
De acum sa nu-ti mai lasi lucrurile platite de tine nesupravegheate. Eu le spun mereu la clienti sa-si ia gentile, portofelele, cheile din carucioare.. chiar si cand trebuie sa le iau eu carucioarele sa le aduc ceva.. Este mai "safe"

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate