Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...

Sfat achizitie smartwatch

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

florinel

florinel

Senior Member

• Grup: Senior Members
Dupa o experienta neplacuta cu o banda Honor 5 - m-am gandit ca ceasurile poate ca au tehnologie ceva mai buna, avand in vedere preturile.

Vreau sa folosesc ceasul in special pentru monitorizat anumite aspecte ale sanatatii/miscarii, mai putin ma intereseaza partea estetica.

Asa vrea urmatoarele :
- sa aiba GPS - sa nu fiu nevoit sa car telefonul dupa mine la miscare.
- ecran amoled/oled - sa se vada bine
- sa fie cat de cat precis la masurare pasi si bpm. Evident, nu ma astept la precizie de instrumente medicale - dar n-as vrea nici sa imi inregistreze 100 pasi in 5m.
- sa fie cat de cat ok pe monitorizare somn
- dimensiune care sa permita dormitul cu el. Ceva mai micut, de preferat.

Pret... cat mai mic, dar sa zicem ca as merge pene la 800-1000 lei pentru o oferta super/mega...

E91

E91

Member

• Grup: Members
Ca si cerinte ce ai specificat, ceasul ar trebui sa fie sport smartwatch.
Cei mai buni pe aria asta sunt cei de la Garmin.
Modele ai de unde alege: Forerunner, Approach, Fenix...

mykero

mykero

Member

Amazfit Pace:
https://www.emag.ro/...rch-Action=view

sorin61

sorin61

Senior Member

Avand in vedere ca nu ai spus ca vrei sa controlezi apeluri sau muzica, recomand Amazfit Bip, pe care il am si eu. Face tot ce ai spus ca vrei, costa in jur de 300 de lei si are marele avantaj de a trebui incarcat o data pe luna (depinde de folosirea GPS, desigur). Si este si elegant, spun eu.

alcrisus

alcrisus

Member

Poți încerca Amazfit GTR. GPS-ul nu e foarte exact dar în rest îndeplinește cerințele tale. Bateria tine aproximativ 20 de zile iar prețul este 130e.

BloodRa

BloodRa

Senior Member

Xiaomi Amazfit GTS
Ușor, autonomie bună.

RzX_2008

RzX_2008

Member

Eu am Amazfit Stratos si l-am luat pentru aspect si pentru ca activitatile se incarca pe Strava (daca folosesti asta). Recomand orice e in bugetul tau de la Amazfit (sunt o filiala Xiaomi)

_Orpheus

_Orpheus

Junior Member

View PostRzX_2008, on 09 iunie 2020 - 09:32, said:

Eu am Amazfit Stratos si l-am luat pentru aspect si pentru ca activitatile se incarca pe Strava (daca folosesti asta). Recomand orice e in bugetul tau de la Amazfit (sunt o filiala Xiaomi)
RzX_2008 - tie iti mai merge sincronizarea cu Strava? Eu am un Amazfit T-Rex si dupa ultimul update nu mai merge, trebuie sa export activitatea din Amazfit si sa o incarc manual in Strava.

AndySoft

AndySoft

Senior Member

Ieftin găsești si Amazfit Verge Lite, era la Pc Garage pe la 260 ron, are toate specificațiile dorite de tine. Soția are si e f încântată,  bateria ține si 30 zile.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate