Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Unguent fimoza

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Sunt sigur că o să te descurci. Poți și să-ți tragi pielea mult în față, să lărgești gaura cu ambele mâini și să aplici crema cu degetul pe marginile interioare. Nu-ți mai fă atâtea probleme despre detalii minore. Crema acționează asupra pielii ca s-o facă mai elastică să se deschidă mai ușor, nu e nimic mistic.

#20
remus43

remus43

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 905
  • Înscris: 11.05.2016
Pai e un complex iti dai seama, mersi mult de ajutor, cam daca dau odata pe zi, in doua saptamani deja o pot decalota erecta?

#21
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Ți-am zis că n-am de unde să știu asta, depinde foarte mult de diametrul actual. Cert e că-l va face mai mare dar să nu te aștepți să fie elastic de praștie! Dacă vei putea decalota complet sau nu asta vezi doar după tratament!

Ai putea să pui o poză dacă vrei diagnostice mai clare dar nu sunt sigur câți vor aprecia asta! ;)

#22
CovertTwo

CovertTwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,057
  • Înscris: 16.09.2019
Du te mă să ti o cresteze nițel cu un bisturiu, parcă ești copil...
Se face cu anestezie locală, nu simți nimic. Suferi puțin o săptămână până se reface pielea si apoi ești ca nou, ti se scoală si tie cum trebuie.
Te caci pe tine cu alifiile curului, de parca ar putea alea să redea pielii elasticitatea pe care o avea la 20 de ani.

#23
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Nu sunt de specialitate dar tare mi-e că nu se pune problema ”s-o cresteze nițel” ca să-i fluture marginile în vânt! Mai degrabă trebuie crestată un pic mai mult, chiar de jur-împrejur și vindecarea durează mult mai mult de o săptămână! Orice erecție involuntară va redeschide rana deci vor trebui luate medicamente contra erecției nonstop. Rămâne la latitudinea fiecăruia cât de mult merită deranjul mai ales dacă o cremă poate rezolva problema la fel de bine!

#24
Ak-33

Ak-33

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 06.01.2020
MEDIC. PUNCT.
MERGI LA MEDIC
LASA FORUMUL

#25
haboks

haboks

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 03.03.2020

View Postremus43, on 06 iunie 2020 - 21:28, said:

Pai e un complex iti dai seama, mersi mult de ajutor, cam daca dau odata pe zi, in doua saptamani deja o pot decalota erecta?

Salutare, ai reusit ceva cu vreun unguent? Si daca da, ce anume ai folosit? Mersi.

#26
slakter

slakter

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.10.2016
la sfatul unui medic din austria am folosit inele fimotice (se gasesc pe amazon.de) in combinatie cu bepanthene sau alta crema cu simplu efect hidratant, a durat 2 luni si s-a rezolvat fara niciun chin, ba chiar a fost fun.
in urma cu vreo 5 ani am incercat la sfatul medicului din Romania
cu dermovate si cu fortat pielea peste gland, nu a avut efect, ba mai mult incepuse sa arate foarte urat pielea, asa ca am renuntat.
la varsta de 9 ani m-au dus parintii la alt medic roman care efectiv m-a lasat cu traume pe viata.
orice faci, nu forta pielea peste gland, nu folosi unguente pe baza de steroizi fara consultarea si supervizarea medicului.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate