Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

Samsung S8 - Folie sticla curbata

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
lost2209

lost2209

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,000
  • Înscris: 24.04.2008
Pentru un s8. Am încercat, cred ca vreo 10 folii. Toate se dezlipesc pe marginile curbate ale telefonului. Exista vreun adeziv care poate fi pus after pe marginile foliei ca sa prindă mai bine?

#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,911
  • Înscris: 01.01.2010
Doar sticla sta bine pe el. Eu am luat de pe site-ul Samsung un set de doua folii, curbate. S-au desprins insa. A, Smartprotect are folii bune. Stau lipite si pe margini.

#3
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010
Eu folosesc folia de mai jos atât pe OnePlus 7 Pro cât și Samsung Galaxy Note 9. Îl recomand cu încredere.

https://catmobile.ro...lass-clear.html

Eu le-am cumpărat de pe Aliexpress la jumate de preț cu tot cu transport inclus.

#4
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,576
  • Înscris: 08.03.2017
"Eu le-am cumpărat de pe Aliexpress la jumate de preț cu tot cu transport inclus"
Pentru Note 8 am luat de aici vreo 3 bucati , toate la maxim 3-6 saptamani s-au desprins de la coturi dupa care s-au crapat pe langa curbura pana sus , am intrat pe aliexpress si efectiv am cautat dupa numar de stelute - tine de peste 1 an si am dat 3 dolari si ceva pe 3 bucati vs 70 lei/bucata la noi dar astepti ceva pana vin .

Edited by ldpe, 31 May 2020 - 21:25.


#5
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010
Eu am folia Mocolo de aproape un de zile și încă fără probleme.

#6
andbozo

andbozo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,312
  • Înscris: 25.06.2006
Alien Surface varianta compatibila cu carcasa. Varianta obisnuita e mai mare si posibil sa nu stea perfect la margini.  De cativa ani montez la toate telefoanele  din casa.
Da stiu, nu e din sticla, dar pt mine e un plus.

#7
curentalternativ

curentalternativ

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,163
  • Înscris: 09.02.2008

View Postldpe, on 31 mai 2020 - 21:24, said:

"Eu le-am cumpărat de pe Aliexpress la jumate de preț cu tot cu transport inclus"
Pentru Note 8 am luat de aici vreo 3 bucati , toate la maxim 3-6 saptamani s-au desprins de la coturi dupa care s-au crapat pe langa curbura pana sus , am intrat pe aliexpress si efectiv am cautat dupa numar de stelute - tine de peste 1 an si am dat 3 dolari si ceva pe 3 bucati vs 70 lei/bucata la noi dar astepti ceva pana vin .
Cu pandemia e riscant sa nu mai primesti coletul. Sau dureaza mai mult timp ca inainte de Covid, pana il primesti.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate